Найщасливіша людина та, яка дарує щастя найбільшому числу людей
Дені Дідро, французький філософ та енциклопедист епохи Просвітництва

Найтриваліший аркан!

На ХХV Міжнародному гуцульському фестивалі встановили два рекорди України
1 серпня, 2018 - 18:01
На ХХV Міжнародному гуцульському фестивалі встановили два рекорди України

Перший рекорд — на найтриваліше виконання гуцульського танцю аркан, а другий — на наймасовіше частування стравами, приготовленими на вогні.

— Танець аркан — це символ гірського життя, тож всі перипетії життя віднайшли своє місце в ньому. Аркан — це істинно чоловічий танок, що символізує братерство та підтримку товариша праворуч та ліворуч. Танець може тривати достатньо довго і жоден порядний гуцул не припинить завчасно рухатись, — зауважив  координатор Міжнародного гуцульського фестивалю Іван ГАВРОН.

65 юнаків та чоловіків змагатись за звання найвитривалішого виконавця традиційного гуцульського танцю аркан. Організатори фесту запросили всіх бажаючих відчути дух гуцульського народного танцю та стати у нерозривне коло аркану. Аркан називають символом життя, адже гуцули кажуть, що спочатку в танці потрібно «народитись», а в кінці разом з мелодією «померти», повідомляє i-pro.kiev.ua. Перші півгодини змагань витримав 31 учасник, а годину змогли танцювати шість учасників. Найвитривалішими стали лише двоє — 14-річний Олексій та 18-річний Ярослав, вони без перерви танцювали 1 годину та 5 хвилин. Національний рекорд зафіксували представники Національного рекорду України. Переможці розповідають, що готувалися до встановлення рекорду понад три місяці — тренували витривалість та техніку танцю, адже танок автентичний та виснажливий. Фото з сайта kalushfm.com.ua.

Рубрика: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments