Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

Не пропустіть!

Зимову Олімпіаду-2018 в Україні офіційно транслюватиме «UA: Перший»
8 лютого, 2018 - 16:41
Зимову Олімпіаду-2018 в Україні офіційно транслюватиме «UA: Перший»

9 лютого стартує головна подія року для шанувальників зимових видів спорту — зимова Олімпіада в південнокорейському місті Пхьончхані. До 25 лютого спортсмени змагатимуться в 15 дисциплінах 7 видів спорту. Як повідомляє sportarena.com, в Україні офіційним мовником Ігор є «UA: Перший». Трансляцію змагань канал розпочне з 9 лютого. Протягом дня він покаже цілу низку прямих трансляцій і записів. На сайті каналу також буде доступна HD-версія трансляції, але в режимі включень із різних змагань. До слова, трансляції на «UA: Перший» можливі завдяки субліцензії, яку телеканалові надав Eurosport на показ зимових Олімпійських ігор-2018 та літніх ОІ-2020 у Токіо.

У більшому обсязі Ігри покажуть телеканали Eurosport 1 і Eurosport 2. Показ змагань канали розпочнуть уже з попередніх етапів. Повністю всі трансляції всіх змагань доступні в платному сервісі Eurosport Player.

ДО РЕЧІ

У телецентрі «Олівець» вперше в Україні відкривається офіційна фан-зона зимових Олімпійських ігор-2018! Трансляції змагань, лекції, майстер-класи з корейської каліграфії, дегустації, екскурсії в олімпійську студію! А найголовніше — вільний доступ для всіх охочих, — стверджує адміністраторка фан-зони Ірина Жуковська!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments