Од нині воєдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини Єдиної України... Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України.
З тексту Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки

Обід для безпритульних

Кейт Мідлтон допомогла благодійній організації
13 лютого, 2020 - 15:41
Кейт Мідлтон допомогла благодійній організації. Фото Рейтер

Благодійна організація безпритульних в Абердіні патронує кафе, де днями допомагала Герцогиня Кембриджська. Вона поспілкувалася з персоналом і замовниками закладу про вплив травматичного досвіду дитинства на життя.

Співробітник Метт Томас, 49 років, який був безпритульим п’ять років тому, але зараз працює в кафе повний робочий день, показав герцогині, як зробити обгортку із курки, жартуючи: «Ви можете повернутися і допомогти мені завтра». Вони балакали про те, як організація Social Bite допомагала йому та іншим, хто опинився на вулиці.

Пан Томас так прокоментував візит Кейт: «Вона допоможе вам дуже швидко відчути себе легко поруч з нею. Герцогиня  дуже зацікавлена у вас як у людині, й щиро поговорить про ваш досвід.  Робити обгортання насправді було дуже цікаво, хоч я роблю їх щодня, але  думаю, що її роботи виглядали краще, ніж мої».

Він додав, що зважаючи на напружений графік члена королівської сім’ї, це було «просто магією», щоб вона «знайшла час поговорити з нами».

Social Bite, метою якої є подолання безпритульності в Шотландії, керує п’ятьма кафе  та соціальними підприємствами, роздає безкоштовну їжу безхатченкам. Фото Рейтер.

Аліса ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 
Рубрика: