Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
Василь Сухомлинський, український педагог, публіцист, письменник, поет

Принц Чарльз переглянув виставу, присвячену його 70-річчю...

... і поспілкувався з молодими зірками британського балету
14 лютого, 2019 - 12:11
Принц Чарльз переглянув виставу, присвячену його 70-річчю... і поспілкувався з молодими зірками британського балету. Фото Рейтер

12 лютого 2019 року. Лондон. Принц Уельський Чарльз, якому в листопаді минулого року виповнилося 70, продовжує святкувати. Днями він завітав до королівського театру Ковент-Гарден, де переглянув світову прем’єру постановки «Пригоди маленької хитрої лисички» на музику чеського композитора Леоша Яначека. Цю виставу присвятили спеціально до ювілею його високості. Після її перегляду Чарльз поспілкувався з артистами та постановниками, зокрема з хореографом цієї постановки Ліамом Скарлеттом. Як пише Daily Mail, танцювальні ролі тут виконали учні балетних шкіл White Lodge і Upper School. Крім того, спадкоємцю британської корони  продемонстрували ще одну виставу — «Двоє голубів», постановку якої здійснив британський балетмейстер Фредерік Аштон. Чарльз є президентом королівського балету з 2003 року і патроном королівського театру Ковент-Гарден — з 2009 року. . Фото Рейтер.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ