У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Україна у ракурсі фотовиставки «Дня»

Призери ХХ Міжнародного фотоконкурсу газети «День»
26 жовтня, 2018 - 22:22
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

На ХХ Міжнародний фотоконкурс газети «День» надійшло понад 3000 робіт від близько 185 учасників з усіх областей України, у підсумкову Фотовиставку «День-2018» увійшло 280 робіт

ГРАН-ПРІ

від голови Політради Партії «Сила людей» Олександра Солонтая

Олександр ХОМЕНКО, м. Бровари - за роботу «СИЛА СПРАВЖНІХ»

ПРИЗ ПРИЗІВ «ЗОЛОТИЙ ДЕНЬ»

від Павла Каленича, директора СТОВ «Ольгопіль»

від Ювелірної компанії «Kohut»

Євген СОСНОВСЬКИЙ, м. Маріуполь - за роботу «ДОЦЯ»

від Першого Президента України Леоніда Кравчука

Анна ЧАПАЛА, м. Полтава - за роботу «ПОВЕРНЕННЯ 72-Ї БРИГАДИ»

від Всеукраїнського громадського обєднання «Сила і Честь» (СІЧ)

Руслан КАНЮКА, «День» - за роботу «КРУТИ-2»

від екс-заступника міністра оборони України Ігоря Кабаненка

Микола ТИМЧЕНКО, «День» - за роботу «БАСТІОН ЗНАНЬ»

від Центру інформації та документації НАТО

Олександр КОРНЯКОВ, м. Херсон - за роботу «У МЕРЕЖІ»

від Посольства Швейцарії в Україні

Микола ТИМЧЕНКО, «День» - за роботу «ОЛЕКСАНДР ЗОЗУЛЯК, ЯКОГО НА ВІЙНІ ДВІЧІ ПЕРЕЇХАВ ТАНК, ГОТУЄТЬСЯ ДО «ІГОР НЕСКОРЕНИХ»

Сергій ВАГАНОВ, м. Маріуполь - за роботу «ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ ВСУ ОЛЕКСАНДР НАЗАРІЙЧУК ВИКОНУЄ ВПРАВИ З 35-КІЛОГРАМОВОЮ ШТАНГОЮ, ЗРОБЛЕНОЮ З ДВОХ 120-МІЛІМЕТРОВИХ МІН В РОЗТАШУВАННІ ПІДРОЗДІЛУ НЕДАЛЕКО ВІД СЕЛИЩА ВОДЯНЕ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

від Посольства Грузії в Україні

Валерій ПАНАСЮК, м. Луцьк - за роботу «ПРИНЦЕСКА»

від Благодійного Фонду сприяння ініціативам газети «День»

Борис КОРПУСЕНКО, м. Київ - за роботу «У МУЗЕЇ»

Сергій КОВАЛЬЧУК, м. Київ - за роботу «ШУХЕВИЧ ТА ІНШІ»

від Чорноморської телерадіокомпанії

Анатолій СТЕПАНОВ, м. Київ - за серію робіт «УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ НА ПЕРЕДОВІЙ»

від ПРАТ «Оболонь»

Марія СЕМЕНЧЕНКО, м. Київ - за роботу «МУЗИКА НЕБЕС»

від Компанії «ФАВОР»

Денис ГРИЩУК, 11 років, м. Київ - за роботу «ДОБРИЙ НІС».

Борис КОРПУСЕНКО, м. Київ – за роботу «У МУЗЕЇ»

від Школи мерів

Павло ПАЛАМАРЧУК, м. Львів – за роботу «НЕ ВИЛКОВЕ. ЛЬВІВ»

від Страхової компанії «UBI-страхування»

Наталія ШАРОМОВА, м. Київ – за роботу «СОНЯЧНИЙ ДОЩ»

від Фармацевтичної компанії ПрАТ «Натурфарм» (ТМ «NATURA HOUSE», «HAIR GENIC», «SWEET SECRET», «INSIGHT», «PIEROTT»)

Тетяна ЗОЛОТАРЬОВА, м. Харків – за роботу «ДЕСЬ ЗОЗУЛІ ГОЛОС ЧУТИ В ЛІСІ»

Людмила ГОШКО, м. Рівне – за роботу «МІЛОТА»

від Польського виробника натуральної косметики Farmona (Фармона)

Наталія ШАРОМОВА, м. Київ – за роботу «ЗОЛОТІ»

Олександр ЗУБКО, м. Київ – за роботу «ШАНУВАЛЬНИЦЯ»

Тетяна БАРВИНСЬКА, м. Київ – за роботу «ВОГОНЬ»

Микола ТИМЧЕНКО, м. Київ «День» - за роботу «ІГРИ ГЕРОЇВ»

від Італійської лабораторії «NATURA HOUSE» (Натура Хаус) – виробництво фітоліній косметики з 1970 року

Артем СЛІПАЧУК, «День» - за роботу «ЖИВА ПРИП’ЯТЬ»

В’ячеслав МАДІЄВСЬКИЙ, м. Харків – за роботу «ЮНА ГРАЦІЯ»

Тетяна ЗОЛОТАРЬОВА, м. Харків – за роботу «ДЕСЬ ЗОЗУЛІ ГОЛОС ЧУТИ В ЛІСІ»

Микола ТИМЧЕНКО, «День» - за роботу «КИЇВСЬКА АМАЗОНКА»

від Компанії UAКраса

Наталія ШАРОМОВА, м. Київ – за роботу «І ЯК ТЕПЕР ЖИТИ»

від Фундації спадщини родини Терещенків

Борис КОРПУСЕНКО, м. Київ – за роботу «У МУЗЕЇ»

Сергій КОВАЛЬЧУК, м. Київ – за роботу «ШУХЕВИЧ ТА ІНШІ»

від народного депутата України Ірини Констанкевич особиста відзнака

Олександр ДУРМАНЕНКО. м. Луцьк – за роботу «40 ДНІВ»

від Компанії Vitis Group

Людмила ГОШКО, м. Рівне – за роботу «МИЛОТА»

від Юридичної фірми «АНТІКА»

Євген СОСНОВСЬКИЙ, м. Маріуполь - за роботу «ДОЦЯ»

від Торгівельної мережі «ФОКСТРОТ»

Артем ГАЛКІН, м. Київ - за роботу «ЖИТТЯ ОН-ЛАЙН»

від Компанія LAMPE BERGER

Людмила ГОШКО, м. Рівне - за роботу «РІДНА ХАТА»

від «Салону Наталії Балабанової»

Людмила ГОШКО, м. РІВНЕ - за роботу «СОНЯЧНИЙ ДОЩ»

від Компанїї DETECTOR MEDIA

Михайло МАРКІВ, м. Київ - за роботу «ТАКИ ТАК»

від Парку «Київська Русь»

Роман ВІЛЕНСЬКИЙ, м. Київ - за роботу «МОЛИТВА»

Михайло МАРКІВ, м. Київ - за роботу «ДЕ В МІСТІ НАПИТИСЯ»

Оксана ПІДОПРИГОРА, м. Київ - за роботу «СПРАВЖНІЙ ПОЛКОВНИК»

від Дитячого табору «Козацька Фортеця»

Денис ГРИЩУК, 11 років, м. Київ - за роботу «ДОБРИЙ ЛИС»

Софія ГЕВКО, 13 років, м. Тернопіль - за роботу «РАЗОМ»

від Української асоціації видавців періодичної преси України

від Дизайн-Студії Лілії Пустовіт

Людмила ГОШКО, м. Рівне - за роботу «РІДНА ХАТА»

від Туристичної компанії «Орнамент України»

Людмила ГОШКО, м. Рівне - за роботу «СОНЯЧНИЙ ДОЩ»

від Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному

Іван АНТИПЕНКО, м. Київ - за роботу «ПІСНЯ ДЛЯ СЕНЦОВА»

Олександр СИНЕЛЬНИКОВ, м. Одеса - за роботу «ПОРТРЕТИ. ТРОЄ»

від Комунального підприємтва «Володимирський ринок»

Олександр КОРНЯКОВ, м. Херсон - за роботу «У МЕРЕЖІ»

від Центру громадських свобод

Інна ОСКОЛЬСЬКА, м. Київ - за роботу «БАСКЕТБОЛ НА ВІЗКАХ»

від Медіа-холдингу «ZIK»

Сергій НУЖНЕНКО, м. Київ - за роботу «КАПЕЛАН»

від Телеканалу NewsOne

Максим КОЗМЕНКО, м. Чернівці - за роботу «ТРУДЯЖКИ»

Аліна КОМАРОВА, м. Маріуполь - за роботу «ШКОЛА У ШИРОКИНОМУ»

Людмила ГОШКО, м. Рівне - за роботу «РІДНА ХАТА»

від Телеканалу UA:Крим

Микола ТИМЧЕНКО, «День» - за роботу «ПАТРІОТКА»

від ТОВ"ТПД "Світ Хоум"

Олександр КЛИМЕНКО, м. Київ - за роботу «ПІСКИ»

від Миколаївського коледжу преси та телебачення і каналу ТАК-TV

Лада ЯНЧУК, м. Київ - за роботу «ПАСТОРАЛЬ»

від «Кримськотатарського ресурсного центру»

Аліна КОМАРОВА, м. Маріуполь - за роботу «ШКОЛА У ШИРОКИНОМУ»

від Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки

Аліна КОМАРОВА, м. Маріуполь - за роботу «НАШ ОТЧЕ»

Артем СЛІПАЧУК, «День» - за роботу «НАШ «ДІД ЛЕВКО»

від Національного університету «Острозька академія»

Сергій НУЖНЕНКО, м. Київ - за роботу «КАПЕЛАН»

від Національного університету «Львівська політехніка»

Микола ТИМЧЕНКО, «День» - за роботу «ТАКІ ЩЕ Є»

від Львівського національного університету ім. Івана Франка

Олександр КЛИМЕНКО, м. Київ - за роботу «ЗВІЛЬНЕННЯ ПОЛОНЕНИХ»

від Академії педагогічних наук

В’ячеслав МАДІЄВСЬКИЙ, м. Харків – за роботу «ЩО ПІСЛЯ ТОМОСУ»

від Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова

Тетяна БАРВІНСЬКА - за роботу «ЖИТТЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ». ІЗ СЕРІЇ ПРО ТИХ, ХТО ВИЖИВ І ХТО НЕ ПОВЕРНУВСЯ

від Національної Спілки журналістів України

Євген СОСНОВСЬКИЙ, м. Маріуполь - за роботу «СПОКІЙНА СИЛА»

від Національної Спілки Фотохудожників України

Костянтин ЧЕРКАЙ, м. Ужгород - за роботу «РОТАЦІЯ»

День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments