Нас послано тільки пророкувати воскресення мертвих і будить сонних. Се наше діло.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

«Корона «Дня» — за неординарний погляд

Російському політологу Лілії Шевцовій та новим авторам «Дня» — Олександру Прилипку з Одеси та історику і публіцисту Дмитру Шушаріну з Москви
27 грудня, 2013 - 10:32

Окрім звичного формату співпраці — коментарів та інтерв’ю, — цього року Лілія Шевцова друкувалася на шпальтах «Дня» як автор, було опубліковано низку матеріалів з міжнародної та російсько-української проблематики. Також 2013-го пані Шевцова спеціально для учасників Літньої школи журналістики прочитала лекцію «Про стан  глобального світоустрою, «російську матрицю» та відносини України й Росії». Водночас видання залучило двох оригінальних авторів, які завжди з особливого ракурсу оцінюють події в Україні, Росії та світі. Їхні колонки — «П’ята колонка» та «Справи московські» відповідно — стали брендом п’ятничних випусків «Дня» і високо оцінені читачами.

За «ефект високого неба» у музиці

«Корона «Дня» — композиторам Мирославу Скорику, Валентину Сильвестрову, Євгену Станковичу

Щороку українці, а також слухачі з усього світу, можуть поповнювати власну колекцію музики «для душі і розуму» творами цих видатних композиторів. Оновлюючи свій плейлист, ми оновлюємося самі. Музика — важлива. Крім естетичної насолоди, вона здатна змінювати людину. Більше того, музика — це той вид мистецтва, який чи не найшвидше реагує на всі важливі історичні події. За нею можна відслідковувати історію людства і свою особисту історію. Навпроти цього року ми ставимо прізвища — Скорик, Сильвестров, Станкович.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

comments powered by HyperComments