Нас послано тільки пророкувати воскресення мертвих і будить сонних. Се наше діло.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

«Корона» «Дня» за правильне визначення пріоритетів — Дмитру Колчинському

Це чоловік, який виліз на ялинку 1 грудня під час Народного віче, щоб встановити Прапор України вище за численні партійні прапори, що вже там були
27 грудня, 2013 - 13:12
ФОТО ВОЛОДИМИРА КРАВЧУКА

Це фото обійшло весь інтернет. На ньому — відомий телевізійний сценарист і режисер Дмитро Колчинський сфотографований майже на верхівці ялинки на Майдані. Поряд з ним — український прапор. Внизу — на фоні — сотні тисяч українців, що зібралися на Народне віче 1 грудня. А поліз 35-річний телевізійник туди тому, що на верхівці ялинки майорів не Прапор України, а прапор однієї з політичних сил. Ось що він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook увечері того ж дня (подаємо скорочено):

«Коли вдень підходив до відвойованого назад Майдану, хлопці прикрашали ялинку прапорами. Чудово. Це було мегасимволічно. Але була одна прикрість. Хлоп’ята зі «Свободи», за усієї до них поваги, трохи перестаралися. Так вийшло, що їхній партійний прапор опинився метрів на три вище за прапор України... Дивлюся, ніхто не лізе, і прапор закріплюють, ну то й поліз Діма...Спочатку трохи не пускали, казали ялинка хитається.... Заліз нагору. А там кріплять прапор партії, а не прапор України. Не пам’ятаю, що вже кажу, але приблизно наступне: «Хлопці, ви не думаєте, що це абсурд, коли прапор України під прапором партії, якою б проукраїнською вона не була?...» Хлопці трохи зніяковіли. Ну, а далі, як виявилося, знизу думали те саме і вже тягнули вудочку для прапору України. Ще хтось був на підході із скотчем, якого не вистачало... Ну а і далі було те, що вже є».

Пізніше, здивований кількістю коментарів та перепостів фотографії, Дмитро написав:  «Не ліз я туди просто так. Коли тільки почали наряджати ялинку, прапор України був під одним з партійних, а мав висіти над всіма партійними. А я вмію лазити. Треба було б — перевісив би без проблем. Але я туди виліз, щоб переконати і переконатися, що перевішують. Але фізично перевішував не я. Хлопець з однієї з партій»...

Попри те, що Прапор України перевісив не Дмитро — його роль у цьому можна вважати ключовою — він переконав хлопців це зробити, тобто правильно визначив пріоритети і відстояв їх. Вітаємо!

«День»

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

comments powered by HyperComments