Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів
Іван Франко, український письменник, поет, перекладач, науковець, громадський і політичний діяч

Корона «Дня» – журналісту Миколі Семені

«За відстоювання свободи слова в умовах неосталінізму країни-окупанта»
28 грудня, 2016 - 15:31

Наш колега, багаторічний власний кореспондент «Дня» у Криму, нині — позаштатний автор ресурсу «Крим. Реалії», із квітня 2016-го — під підпискою про невиїзд через звинувачення «у закликах до порушення територіальної цілісності» країни-окупанта «із використанням ЗМІ». Суд через статтю на сайті «Крим. Реалії» в розділі «Думки», у якій Микола Семена давав оцінку блокаді Криму як громадянин України, може початися вже у січні 2017-го. Досвідченому журналістові, справжньому експерту з усіх питань життя АРК, немолодій людині, що потребує лікування, загрожує до 5 років позбавлення свободи або обов’язкові роботи до 480 годин. Сам Микола Михайлович говорив з цього приводу «Дню»: «Я, адвокати й експерти у справі вважаємо, що справами проти журналістів російська влада веде боротьбу, по-перше, з витоком правдивої інформації про стан справ у Криму; по-друге, бореться з інакомисленням. Цілком очевидно, що фактичний бік справи суперечить як міжнародному законодавству, так і внутрішнім російським же законам».

Тому Корона «Дня» — людині, яка має мужність мати і відстоювати власну думку навіть в умовах фактичної заборони на свободу слова. Попереду — ще багато роботи для звільнення Миколи Семени з-під преса «правоохоронців» анексованого Криму.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments