У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Бенефіс Ксенії Ніколаєвої

«Ідеальна пара» — 12 жовтня в Київському театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра
11 жовтня, 2018 - 10:54
ФОТО ЄВГЕНА ЧЕКАЛІНА

Для свого бенефісу Ксенія Миколаївна обрала комедію «Ідеальна пара». До речі, ця постановка Володимира Цивінського вже п’ять років справді прикрашає афішу театру.

Сценічний роман К. Ніколаєвої триває уже майже сорок років. Його яскраві сторінки охоплюють не лише історію Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра, де вона працює понад два десятиліття. Адже актриса співпрацювала з різними режисерами: Романом Віктюком, Едуардом Митницьким, Лінасом Зайкаускасом, Борисом Еріним, Олексієм Лісовцем, Віталієм Малаховим, Іриною Молостовою, Володимиром Ненашевим, Юрієм Одиноким, Володимиром Петровим та ін.

Її героїні викликають щире захоплення глядачів, зокрема, у виставах за творами Федора Достоєвського, Жана Кокто, Олександра Островського, Ярослава Стельмаха, Льва Толстого, Оскара Уайльда, Антона Чехова... і Марка Камолетті.

Вистава «Ідеальна пара» — за п’єсою «От уже ця Анна!» (у перекладі В. Сергєєва) видатного французького драматурга Марка Камолетті, твори якого ставляться різними мовами. Це комедія положень зі справжнім французьким шармом та віртуозно закрученим змістом. Так, на перший погляд, незграбна служниця Анна випадково опиняється в центрі амурних пригод господарів. Але вона з винахідливою майстерністю рятує шлюб Бернара і Жаклін від сімейної катастрофи.

— «Ідеальна пара» — це завжди відчуття свята, гарного настрою, задоволення, яке отримують як глядачі, так і ми, артисти, від цієї вистави, — каже К. НІКОЛАЄВА. — Матеріал та співпраця з чудовими партнерами дають можливість імпровізувати. Тому ця вистава завжди нова, органічна. На сцені ми балагуримо, сміємося, трошки перетворюємось на дітей... Але все не безпідставно, все — по суті. Ось, мабуть, головна причина того, чому «Ідеальна пара» особисто для мене як виконавиці ролі Жаклін дуже дорога і я обрала цю постановку для ювілейного вечора.

У виставі також гратимуть: Сергій Солодов, Катерина Качан, Андрій Ісаєнко та Олена Завгородня.

Ілона ТАМІЛІНА
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments