Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Фінальний акорд «Київської весни»-2019

24 травня у Національній філармонії виступить знаменитий віолончеліст Гарі Хоффман (США)
23 травня, 2019 - 10:20
ФОТО НАДАНО ПРЕС-СЛУЖБОЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ ФІЛАРМОНІЇ УКРАЇНИ

Цього музиканта музикознавці називають одним із найвидатніших віолончелістів сучасності. Гарі Хоффман поєднує майстерність володіння інструментом і неперевершену красу звуку. Нагадаємо, він отримав міжнародне визнання, як перший представник Північної Америки, який став переможцем Міжнародного конкурсу ім. М. Ростроповича в Парижі 1986 року.

Часто виступає солістом разом із провідними  оркестрами світу, постійний учасник різноманітних струнних квартетів, серед яких — Емерсон-квартет, Квартет Токіо, Борромео-квартет, Квартет Ізаї.

2011 року пан Хоффман отримав посаду професора-резидента із класу віолончелі в престижному Музичному коледжі імені Королеви Єлизавети в Брюсселі.

Нині Гарі Хоффман грає на віолончелі роботи Ніколо Аматі 1662 року, яка раніше належала американському віолончелісту і педагогу Леонардо Роузу.

Концерт віртуоза в нашій столиці  відбудеться в межах Міжнародного фестивалю «Київська весна». До речі, цьогоріч організатори фесту підготували п’ять цікавих вечорів, що об’єднали симфонічну, камерну музику і джаз, класику та сучасність, молодих, талановитих музикантів і досвідчених артистів.  У п’ятницю Гарі Хоффман разом із музикантами Симфонічного оркестру Національної філармонії під орудою диригента Віталія Протасова виконають знаменитий Концерт для віолончелі з оркестром Антоніна Дворжака, Сюїту із музики до балету «Весна в Аппалачах» А. Копленда та популярну Сюїту із мюзиклу «Вестсайдська історія» Л. Бернстайна.

Тетяна ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ