Кожен народ пізнається за його богами та символами.
Лев Силенко, український мислитель, філософ, історик, письменник, номінант на Нобелівську премію

Хіти Висоцького

25 січня відомий актор Олексій Горбунов представить камерний концерт, присвячений пам’яті легендарного барда
24 січня, 2018 - 11:56
ФОТО З САЙТА IMAGE.KARABAS.COM

Програму концерту гурт «Грусть пилота» і Олексій Горбунов назвали «Висоцький» і наживо виконають твори харизматичного актора і барда. «Висоцький — це як перша цигарка, перша платівка The Rolling Stones або The Beatles. Перше і те, що запам’ятається на все життя», — каже Олексій Горбунов. Це буде вечір спілкування з публікою.

За словами організаторів концерту, в перервах між виконанням пісень Олексій Сергійович читатиме вірші, розповість цікаві й невигадані історії з закулісного життя. Актор відверто каже, що він не прагне бути Володимиром Висоцьким, а імітацію та наслідування вважає «кривлянням» і зневажає тих митців, хто йде таким шляхом, бо копіювання завжди опиняється у програші. На вечорі пролунають такі відомі композиції, як «Кони привередливые», «Банька по-белому», «На Большом Каретном» та інші, але в оригінальному горбуновському прочитанні. Концерт відбудеться в Caribbean Club Concert Hall, а програму можна назвати подарунком тим, хто поціновує бардівську творчість і, зокрема, хіти Володимира Семеновича Висоцького.

До речі, відомий актор театру і кіно Олексій Горбунов — людина з проукраїнською громадянською позицією. Він був активним учасником Революції Гідності — під час Майдану приїхав до Києва з Москви, де проживав і працював 12 років. Із початком війни на сході Олексій Сергійович повернувся на Батьківщину — в Україну, відмовившись від усіх пропозицій російських кінематографістів. Нині багато допомагає бійцям АТО, часто виступає перед пораненими у військових госпіталях...

Тетяна ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

comments powered by HyperComments