Борітеся – поборете, Вам бог помагає! За вас правда, за вас сила І воля святая!
Тарас Шевченко, український поет, письменник, художник, громадський та політичний діяч

Iз галицьким колоритом

«Рік музики Мирослава Скорика» продовжується серією концертів у Львові
6 вересня, 2018 - 11:41
ФОТО PR-КОМПАНІЇ «ДЕЛЬ АРТЕ»

Нагадаємо, до 80-річчя з дня народження легендарного композитора Національна концертна агенція UKR Artists спільно з найкращими концертними залами України протягом 2018—2019 рр. проводить низку культурно-мистецьких заходів, які представлять перлини творчого доробку маестро.

Нині в рідному місті Мирослава Михайловича для шанувальників високого мистецтва відбудуться філармонійні концерти: 14 вересня вечір «Мирослав Скорик: його учні та послідовники», де лунатиме акапельна музика.

Так, 15 вересня на сцені Львівської філармонії камерний оркестр «Академія» представить програму «Мирослав Скорик — від класики до джазу — магічний світ транскрипцій Мирослава Скорика». У концерті прозвучать парафрази на відомі композиції Астора П’яццолли, Джорджа Гершвіна, Фридерика Шопена, Василя Барвінського, Максима Березовського. А за диригентський пульт стане сам маестро Скорик (на фото).

16 вересня відбудеться вечір з галацьким акцентом під назвою «Мирослав Скорик і музика Львова». У виконанні камерного оркестру «Віртуози Львова» прозвучать твори п’яти знаних композиторів      — корифеї Микола Колесса та Анатолій Кос-Анатольський і сучасна генерація — Віктор Камінський та Олександр Козаренко. А своєрідним сполучним містком є постать Мирослава Скорика, який у своїй творчості поєднав традиції старої львівської композиторської школи з новаторством, властивим поколінню львівських митців сьогодення.

Завершиться музична тетралогія заходом «Прем’єра — Вечір концертів Мирослава Скорика», який відбудеться на сцені Львівської філармонії 19 вересня.

Завершальним акордом вечора стане славнозвісний «Карпатський концерт», який є своєрідним символом ХХ століття в історії музики, у виконанні Симфонічного оркестру Львівської філармонії під орудою Юрія Бервецького.

Аліса АНТОНЕНКО
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments