Складно підвести людину до розуміння якогось явища, коли її платня залежить від нерозуміння цього явища.
Ептон Білл Сінклер, американський письменник, журналіст

Кіно про Майдан — одна з сенсацій фестивалю у Німеччині

15 квітня, 2014 - 12:02
КАДР ІЗ КІНОДОБІРКИ «ГОЛОСИ УКРАЇНИ» / ФОТО З САЙТА GAZETA.UA.

Кінодобірку «Голоси України» представлено на великому форумі goEast у Вісбадені. Фільм про події на Майдані, у Криму, на сході України став однією з сенсацій кінофестивалю, пише gazeta.ua. Українські режисери Дмитро Тяжлов і Елла Штика зібрали серію новел від різних режисерів та з різних куточків України.

Це спроба осмислити ті події, що відбуваються в Україні останні місяці. В основі цього документального фільму різні герої — священик, дівчина, яка стоїть перед колоною «Беркуту», чоловік, який бореться за свої права в Європейському суді... Зокрема в добірку ввійшли роботи: «Без паспорту» Христини Люльченко, «У полі» Андрія Литвиненка, «Право на протест» Максима Дондюка, «Не просто Микола» Оксани Шорник та інші.

Нагадаємо, Дмитро Тяжлов увійшов у цьому році в журі фестивалю. Очолює суддів goEast німецький режисер і продюсер Ян Харлан.

У рамках форуму відбудеться дискусія про роль режисерів та культурних діячів у подіях, які нині відбуваються в Україні та зокрема в Криму. Участь у ній приймуть: Наталія Михайлова (режисер, Берлін), Алік Шпилюк (кінокритик і програмний директор Одеського кінофестивалю, Київ), Андрій Сильвестров (продюсер і режисер, Москва) та Дмитро Тяжлов (режисер і оператор, Київ).

Усього на фестивалі покажуть 140 фільмів із 22 країн світу. Триватиме форум у Вісбадені до 15 квітня.

Газета: 
Рубрика: