Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

Княжа родина/Regio genus

Під такою назвою з 8 по 10 вересня в Національному заповіднику «Софія Київська» відбудеться історичний фестиваль
4 вересня, 2018 - 16:32
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

За словами організаторів, просто неба у самому серці нашої столиці відвідувачі зможуть доторкнутися до мистецтва, яке пройшло крізь віки. Мета фестивалю — продемонструвати зв’язки між Київською Руссю-Україною, Швецією, Францією та іншими європейськими країнами, їх взаємовплив, зокрема в царині культури від Х—ХІ стст. до сьогодення, та створити платформу для міжкультурного діалогу та сприяння співпраці між європейськими країнами, Європейським Союзом та міжнародним співтовариством.

У програмі: показ історичних артефактів, виставок творів мистецтва (живопису, скульптури), театральних костюмів; конференції, круглі столи, наукові виступи, лекції, мультимедійні програми; перегляд історичних наукових та документальних кінофільмів; виступи музичних колективів; тематичні дитячі освітні програми, майстер-класи тощо.

У межах форуму 8 вересня в консисторії «Хлібня» відбудеться благодійний концерт класичної музики «Біла птаха», який представить знаменита оперна співачка Вікторія Лук’янець (на фото). До речі, організатори акції наголосили, що усі зібрані кошти вони передадуть на проведення іншого фестивалю — 22 вересня для онкохворих дітей.

Аліса АНТОНЕНКО
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments