Той, хто зневажливо ставиться до рідної мови, не може й сам викликати поваги до себе.
Олесь Гончар, український письменник

«Музичний батальйон» виступив на Луганщині

Контраст — овації публіки і байдужість місцевої влади
3 серпня, 2016 - 19:22
ГУРТ «ТІНЬ СОНЦЯ» ПРЕДСТАВЛЯЄ УНІКАЛЬНИЙ ЖАНР «КОЗАЦЬКИЙ РОК» (ЯКІСНА МУЗИКА І ПАТРІОТИЧНІ, ЗМІСТОВНІ ТЕКСТИ) / ФОТО АРТЕМА СЛІПАЧУКА / «День»

Вже другий рік поспіль об’єднання українських музикантів та митців «Музичний батальйон» регулярно відвідує міста прифронтової зони та військові частини на сході, роблячи свій вклад у боротьбу з ворожою окупацією інформаційного та культурного простору України.

Днями представники МузБату у складі «ТаРута», «Тінь сонця», Катя Бойко, «Друже музико» та Юрій Поляков відвідали міста Лисичанськ та Сєверодонецьк, аби долучитися до святкування річниць визволення цих міст повідомляє i-pro.kiev.ua. «Контраст ставлення місцевої влади до концертів наших музикантів ще довго лишиться у спогадах. Так, у місті Лисичанську полісмени разом з  артистами співали Гімн України та тримали прапори, в той же час влада сусіднього Сєверодонецька цілеспрямовано намагалася зірвати виступи: в останній момент нам змінили місце виступу, через що  не стало можливості під’єднати апаратуру, а деяким музикантам  довелося виступати під світло фар автобусів» —  повідомили у прес-службі МузБату.

Фронтмен «Тінь сонця» Сергій Василюк згадує: «Ми виступали останніми, було вже досить пізно. Співали під світло фар від автобуса та ліхтарики на мобільних публіки. Проте одразу після закінчення виступів уся площа залилася світлом — такі реалії... Але, знаєте, це було більш видовищно та атмосферно, ніж виступ у нормальних умовах».

До речі, у рамках цієї поїздки представники МузБату  виступили у м.Старобільськ та завітали до бійців 28-ї бригади, яка зараз базується на ТЕС у м. Щастя.

Аліса АНТОНЕНКО
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ