Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

Народна «Тарантіноманія» в Caribbean Club

Музика із улюблених кінохітів найпопулярнішого режисера сучасності від найвідомішого оркестру України. Не пропустіть!
12 лютого, 2020 - 18:55
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

У сучасному світі кінематографа є чимало цікавих режисерів, серед них багато визначних митців, фільми яких хочеться передивлятися раз за разом. Проте і серед цих майстрів є лише кілька геніїв, на кожну кінокартину яких глядачі чекають з нетерпінням. Але жоден із цих геніїв не заслуговує на такий успіх, як Квентін Тарантіно, фільми якого є неординарною мистецькою подією.

Мабуть, для кожного з нас «Кримінальне чтиво», «Вбити Білла», «Джанго вільний», «Мерзенна вісімка» запам’яталися по-своєму, і кожен знайшов у цих кіношедеврах власний сенс. Втім, є дещо, що об’єднує всі ці картини — шедевральні саундтреки, які закарбовуються в пам’яті й викликають незабутні емоції. І ці емоції нам бажає подарувати Національний академічний оркестр народних інструментів (НАОНІ), який 16 лютого презентує у столичному клубі Caribbean Club музичне шоу «Tarantinomania». За свою 50-річну історію оркестр НАОНІ дав понад 5000 концертів по всьому світу! Лише за останні три роки вони відкривали міжнародний музичний конкурс «Євробачення»-2017 разом з ONUKA, фінальний матч Ліги Чемпіонів УЄФА-2018, а також стали шестикратними переможцями музичного шоу «Битва оркестрів». Незмінним диригентом НАОНІ вже 35 років є художній керівник і народний артист України Віктор Гуцал.

Мабуть, кожному буде цікаво почути улюблені саундтреки у виконанні українських народних інструментів і запрошених зіркових солістів, фіналістів телешоу «Голос країни» — Віри Кекелії та Романа Дуди. Таке унікальне шоу здивувало б і самого Квентіна. Тож запрошуємо всіх любителів музики кіно на цю унікальну мистецьку подію.

Вікторія ШИТИК, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ