Нащо слова? Ми діло несемо.
Олег Ольжич, український поет, археолог і політичний діяч

Учні учнів

зіграють шекспірівську «Дванадцяту ніч, або Що захочете»
16 березня, 2017 - 11:42
ФОТО ЄВГЕНА ЧЕКАЛІНА

18 і  19 березня  на Малій сцені Київському театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра  відбудеться прем’єра комедії — «Дванадцята ніч, або Що захочете»  (переклад українською мовою зробив  Юрій Андрухович). Над цією постановкою відомий режисер Дмитро Богомазов працював разом із колегою Андрієм Самініним — актором театру та викладачем акторської майстерності Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.Карпенка-Карого,  художник — Петро Богомазов, музичне рішення — Олександр Бегма і хореограф — Олексій Скляренко.

Вперше на Малій сцені театру  гратимуть майбутні актори — студенти третього курсу театрального університету (майстерня Д. Богомазова), яких можна назвати учнями учнів. Річ у тому, що  майже 25 років тому, коли Дмитро Михайлович сам ще навчався на курсі  Митницького, Едуард Маркович дав можливість Богомазову проявити себе, як  режисер, а нині вже його учні КНУТКіТ продемонструють свій акторський хист.  За словами Д. Богомазова, «Дванадцята ніч» — це казка про кохання, перед яким руйнуються всі перепони. І зовсім не важливо, в якому часі і місці відбуваються всі  незвичайні події, написані Шекспіром. Кумедні історії, розіграші, витівки героїв, які мріють про любов, але... пристрасно закохуються зовсім не в того, хто готовий відкрити своє серце. Тут є цілий водограй інтриг, загадок, перевдягань...»

До речі, це не перший спільний творчий проект лівобережців  та Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.Карпенка-Карого. Нагадаємо, дипломні вистави вже грали учні курсу професора Юрія Висоцького — це була казка  «Попелюшка», а  нещодавно відбулася прем’єра  вистави «Забава», поставлена за мотивами творів Славомира Мрожека де грали випускники IV акторського курсу. За словами художнього керівника Театру драми  і комедії Е. Митницького, спільна співпраця лівобережців і КНУТКіТ буде продовжена.

Тетяна ПОЛІЩУК, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments