...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

В очікувані публіки

Через пандемію коронавірусу у Манауському театрі Амазонас ретельно проводять дезінфекцію залу
4 серпня, 2020 - 10:08
ФОТО РЕЙТЕР

На фото робітник у  захисному костюмі розпорошує спреї для дезінфекції Театру Амазонас перед його повторним відкриттям після того, як уряд штату Амазонас послабив ізоляційні заходи для запобігання поширенню коронавирусной хвороби (COVID-19) в Манаусі (Бразилія).

Нагадаємо, Манауський театрі Амазонас є другим за величиною в штаті Амазонас. Він розташований в історичній будівлі, що є пам’яткою історико-культурного значення. До карантину цей мистецький  заклад  мав цікавий репертуар, який складала класика і твори національного бразильського театр, а  також шоу-програми, в т.ч. фольклорні, зрідка ставилися й  опери. Тематика вистав — різноманітна, до участі в них залучалися як місцеві, так і заїжджі артисти; на сцені також виступали гастролери. Останніми роками театр має власну трупу, а ще тут організується й проводиться  популярний у меломанів Амазонський фестиваль опери (Festival Amazonas de Opera ).

Аліса ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 
Рубрика: