У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

В Україну їде Стінг

6 жовтня сцені київського «Палацу спорту» виступить відомий британський музикант
4 жовтня, 2017 - 11:02
ФОТО З САЙТА MEDIA.NPR.ORG

Гордон Метью Томас Самнер, відомий усьому світові як Стінг – знаний співак, музикант, автор обожнюваних кількома поколіннями рок-балад, продюсер, кіноактор, меценат, громадський діяч, захисник тропічних лісів та справжній лицар, бо серед численних нагород має навіть Орден Британської імперії… Коротше кажучи, безумовно культова та знакова особистість ХХ та ХХІ століть, у якої стільки іпостасей, що важко й перелічити.

Під час концерту в нашій столиці музикант обіцяє виконати як улюблені хіти (серед яких Roxanne, що зробила популярною його перший гурт The Police, та не менш відомі If I Ever Lose My Faith in You, Shape of My Heart, Desert Rose  і, звісно ж, автобіографічна Englishman in New York), так і абсолютно нові композиції зі свіжого альбому 57th &9Th. Назва обумовлена тим, що студія, де співак записував пісні, розташована у Нью-Йорку на розі 57-ї та 9-ї вулиць.

Критики відзначають: новий альбом символізує повернення «старого доброго Стінга», жорсткого рокера й зворушливого лірика водночас, за яким уже встигли засумувати віддані фанати. Принаймні, українські, адже востаннє співак приїздив до Києва аж шість років тому – ще в 2011-му.

Поки прихильники всіма правдами і не правдами намагаються дізнатись, у якому аеропорту приземлиться чартерний літак мегазірки, готують подарунки і навіть колоритний флешмоб, у «Палаці спорту»  йде підготовча робота: відомо, що Стінг – перфекціоніст, а тому все, що стосується його концерту, повинно бути на найвищому рівні.

Повинно прибути чотири вантажівки з обладнанням: усі технічні елементи шоу, що стосуються звуку, освітлення, сценографії, візуальних ефектів і т.д., артист возить із собою. Ще в двох автобусах до Києва приїдуть фахівці, які все це встановлять і відповідним чином налаштують. Навіть особистий кухар, який готуватиме для зірки (він завжди супроводжує співака в турах). Житиме гість у президентських апартаментах одного з п’ятизіркових готелів, по місту артист їздитиме в автівці представницького класу – словом, матиме все те, чого зазвичай потребують  зірки світового рівня, зазначає прес-служба організатора масштабного проекту – концертної агенції «Аншлаг».

На публіку чекають приємні сюрпризи. Останнім часом компанію Стінгу на сцені складає його син – талановитий і вже відомий музикант та автор власних композицій Джо Самнер. Принаймні, кілька тижнів тому цей «родинний підряд» тріумфально виступив у Бостоні, де зірвав шквал аплодисментів. Схвальні відгуки про свою співпрацю від провідних американських ЗМІ батько та син збирають досі. 

Після київського концерту Стінг та його команда продовжать тур Східною Європою: у найближчому майбутньому в них Мінськ, Каунас, Краків та Будапешт.

Анна ШЕСТАК
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments