Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

Чого ЛШЖ навчила... лекторів

Проект «Дня» з 16-річною історією має унікальну концепцію й особливу ауру
3 серпня, 2018 - 14:00

За 16 років історії Літня школа журналістики «Дня» стала такими особливим середовищем, у якому взаємно збагачуються всі його учасники — і студенти передусім, і співробітники редакції, і навіть наші гості. Зокрема останні відзначають унікальність концепції школи та її особливу «ауру». Наприклад, радіо- і телеведуча на Суспільному Галина БАБІЙ під час цьогорічної зустрічі з учасницями ЛШЖ наголосила: «Я завжди кажу, буваючи у Літній школі журналістики газети «День», що це середовище поступово перетворюється на культурний місійний центр, який впроваджує світле й високе у суспільстві. Мені здається, що ваш прихід у цю школу — дуже хороший старт. І це важливо ще й тому, що назріває дуже багато конфліктів на ґрунті непорозумінь поколінь. Є такі діти, які приходять із більш руйнівною метою в цей світ і говорять: «Нарешті я його зроблю таким, яким він ще ніколи не був». А є діти, які розуміють, що можна від кожного покоління взяти щось хороше. Руйнівного у кожному з нас має бути менше, а пізнавального, бажання щось почерпнути для свого розвитку, свого світогляду — більше. Мені цікаво слухати ваші ідеї, а вам цікаво слухати досвід того ж Леоніда Кравчука чи Євгена Марчука...»

Подібної думки і віце-прем’єр з євроатлантичної інтеграції Іванна КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ, яка відзначила під час цієї липневої зустрічі: «Я вдячна газеті «День» за запрошення. Ви — молоді журналісти — за сприяння цього видання маєте можливість, час і натхнення шукати себе чи продовжувати вдосконалюватися через різні сьогодні існуючі формати. Я вітаю вас із перемогою в цьому конкурсі, який організовує газета «День», а також з тим, що ви хапаєте за комір можливості, що є в Україні...»

Важливо також, що директор Центру інформації та документації НАТО, який підтримує проект «Дня» вже третій рік поспіль, пані Барбора МАРОНКОВА підсумувала: «Цього року знову ми побачили групу відмінних майбутніх журналістів, які відвідують Літню школу журналістики. Дуже приємно бачити, скількох молодих людей цікавить серйозна журналістика, і ми раді можливості зробити свій внесок у цю важливу ініціативу.

Кожного дня ми бачимо важливість хорошої журналістики в сучасному світі дезінформації та пропаганди. НАТО серйозно ставиться до питання пропаганди, і ми твердо віримо, що ви не боретеся пропагандою проти пропаганди, але ви боретеся фактами та істиною. І тут журналісти «Дня» відіграють важливу роль...»

Дякуємо за довіру! Працюємо далі!

Ольга ХАРЧЕНКО, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments