Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
Василь Сухомлинський, український педагог, публіцист, письменник, поет

До 90-річчя Одрі Хепберн...

...Син актриси відкрив виставку, присвячену її особистому життю
8 травня, 2019 - 13:06
ФОТО REUTERS

З нагоди 90-ї річниці з дня народження Одрі Хепберн у Брюсселі відкрилася виставка, присвячена особистому життю актриси, яка досі вважається іконою стилю. На виставці представлені тисячі особистих речей і сотні фотографій актриси, її нагороди та вбрання, що розповідають не лише про її зірковий шлях, а також про неї як матір та посла доброї волі від ЮНІСЕФ. Об’єкти зібрав один із її синів — Шон Хепберн Феррер (на фото). «Ми не дізнаємося нічого принципово нового, але коли ми дістаємося кінця, то бачимо, що дівчина, в яку закохався світ, розквітла в жінку. Ви побачите і відчуєте це», — сказав напередодні відкриття Феррер, цитує його AFP. Одрі Хепберн народилася 4 травня 1929 року в Брюсселі, 1953 року вона удостоїлася премії «Оскар» за найкращу жіночу роль у фільмі «Римські канікули». Також вона добре відома за ролями у фільмах «Сніданок у Тіффані», «Сабріна», «Моя прекрасна леді», «Війна і мир». У якості посла доброї волі від ЮНІСЕФ Хепберн, завершивши свою акторську кар’єру, допомагала дітям із бідних країн світу. Одрі Хепберн пішла життя 20 січня 1993 року після боротьби з раком.

Виставка, присвячена актрисі, триватиме до 25 серпня в музеї Espace Vanderborght, а отримані від продажу квитків кошти будуть пожертвувані на боротьбу проти рідкісних захворювань і раку.

Наталія ПУШКАРУК, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ