Даремні закони позбавляють сили закони необхідні.
Шарль Луї де Монтеск'є, французький правник, письменник і політичний мислитель

«Гіркі жнива»: в деталях

На телеканалі «1+1» розкажуть про особливості зйомок канадського фільму, присвяченого Голодомору
17 лютого, 2017 - 15:30
ФОТО НАДАНЕ АВТОРОМ

Вночі з 19 на 20 лютого о 01.25 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» ітиметься про прем’єру канадського ігрового фільму «Гіркі жнива» реж. Джорджа Менделюка, присвяченого Голодомору 1932—1933 років, а також у розмові Володимира Войтенка з письменником Михайлом Бринихом — про серіал Паоло Соррентіно «Молодий Папа».

Традиційно у програмі — огляд кінотеатральних новинок, зокрема, це романтична драма «Тюльпанова лихоманка» (реж. Джастін Чедвік), анімаційний фільм «Червона черепаха» (реж. Міхаель Дюдок де Віт), комедійна драма «Життя і мета собаки» (реж. Ласе Галстрем). А ще — телесеї про режисера Паоло Соррентіно та його серіал «Молодий Папа», про кінооператора Юрія Гармаша, актора Бенісіо дель Торо й кінокомпозитора Мішеля Леґрана.

Нагадаємо, що Михайло Бриних народився 1974 року в Києві, навчався журналістиці в Університеті Тараса Шевченка і є автором понад 500 публікацій у пресі. Працював редактором у газетах, журналах і на телебаченні. Там само — як сценарист. А ще вів інтелектуальне ток-шоу «Остання барикада» на «1+1». Знімав документальні фільми й видав вісім книжок. Лавреат премій «Коронація слова» та «Книга року Бі-Бі-Сі».

Володимир ВОЙТЕНКО
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments