Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Повернення динозаврів

Національний музей природознавства США відновлює експонування виставки про 3,7 млрд років життя на Землі
7 червня, 2019 - 11:43
ФОТО РЕЙТЕР

В американському Національному музеї природознавства 8 червня відкриється зала, присвячена динозаврам і скам’янілостям. Вона була закритою для відвідувачів ще з 2014 року, передає USA Today. Зокрема, тут можна буде побачити більше 700 скам’янілостей, які експерти перед тим підготували в спеціальній лабораторії: від тиранозаврів — до скам’янілих тварин, рослин і жуків.

«Виставка розповідає історію 3,7 млрд років життя на Землі, підкреслюючи зв’язки між екосистемами, кліматом, геологією та еволюцією і заохочуючи відвідувачів зрозуміти, що вибір, який вони роблять сьогодні, матиме вплив на майбутнє», — йдеться в анонсі музею, повідомляє CNN. Також в холі можна побачити пам’ятник англійському науковцю та автору теорії еволюції Чарльзу Дарвіну, поряд з яким зображена його цитата: «З такого простого початку розвинулися та розвиваються безкінечні форми — найкрасивіші та найдивовижніші». Вартість експонатів на виставці оцінюють у 110 млн доларів.

Підготувала Наталія ПУШКАРУК, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ