Я ще можу не противитись, коли ображають мене як людину, але коли ображають мiй народ, мою мову, мою культуру, як же я можу не реагувати на це?
Михайло Коцюбинський, громадський діяч, класик української літератури

Про секрет... «Головної ролі»

На «1+1» — відверта розмова з режисером-документалістом Сергієм Буковським
17 березня, 2017 - 13:56
ФОТО ІГОРЯ САМОКИША

Вночі з 19 на 20 березня о 01.35 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» у розмові Володимира Войтенка з режисером-документалістом Сергієм Буковським ітиметься про його новий фільм «Головна роль», про природу екранної документалістики та про Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DocudaysUA, який триватиме в Києві 24—30 березня.

Також у програмі — розгорнута інформація про кінотеатральні новинки: науково-фантастичний фільм «Життя» із Джейком Джиленголом, кримінальна драма «Провини наші» з Майклом Фасбендером, супергеройський блокбастер «Могутні рейнджери, ексцентрична французько-бельгійська комедія для дорослих «Якби я була чоловіком» та анімаційний «Бебі бос» — для всієї родини, але з алюзіми на Дональда Трампа.

А ще — телеесеї про австрійського режисера-інтелектуала Міхаеля Ганеке та класичну стрічку американського режисера Джона Хюстона «Африканська королева» (1951) з Гамфрі Боґартом і Кетрін Гепберн у головних ролях.

* * *

Сергій Буковський народився 1960 року в Башкирії. Вивчав режисуру на кінофакультеті в Київському інституті ім. І. Карпенка-Карого. Упродовж своєї 35-річної кінокар’єри зняв близько 40 фільмів, серед найвідоміших — «Війна. Український рахунок», за який одержав Шевченківську премію, а ще — «Знак тире», «Сон», «Назви своє ім’я», «Живі», «Завтра свято», «Україна. Точка відліку». 2014 року створив Майстерню документального кіно Сергія Буковського для молодих кінематографістів.

Володимир ВОЙТЕНКО
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments