Врятуймо мову — мова врятує нас!
Юрій Іллєнко, кінорежисер, сценарист, актор, оператор, продюсер, Народний артист України 1987 року

Стріт-арт у відповідь

Художник намалював образливі твіти перед офісом Twitter
11 серпня, 2017 - 12:32
ФОТО РЕЙТЕР

Ізраїльсько-німецький сатирик та художник Шахак Шапіра в такий спосіб дорікнув компанії Twitter за небажання видаляти образливі пости з мережі. За його словами, він відправив більше 300 скарг на образливі записи, залишені користувачами, але адміністрація відповіла тільки на дев’ять з них і відмовилася видаляти непристойні повідомлення. «Публікації, на які я скаржився, були не просто образами або жартами. У них містилися абсолютно серйозні насильницькі загрози, прояви гомофобії та ксенофобії, а також спроби заперечення голокосту», — заявив художник. Шапіра відібрав 30 найбільш образливих публікацій і написав їх на бруківці біля німецького офісу компанії. «Якщо Twitter змушує мене дивитися на подібні висловлювання, то нехай вони теж їх бачать», — пояснив.

Згодом обслуговуючий персонал бізнес-центру стер частину графіті. «Прибрати перед власними дверима, бо решта — проблема інших людей», — прокоментував ці дії Шахак Шапіра, додавши, що це дуже схоже на політику Twitter.

До цього художник став відомий своїм проектом Yolocaust. У ньому він в змонтував селфі людей біля меморіалу жертвам Голокосту в Берліні з архівними кадрами з концтаборів. Таким чином він спробував підняти дискусію щодо доречності такої взаємодії з пам’ятниками, присвяченими Голокосту.

Анастасія РУДЕНКО, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments