Ніхто так не шанує нашої свободи як Бог. Але ми не маємо відваги бути вільними. Бо бути вільними – це бути відповідальними.
Любомир Гузар, український релігійний діяч, патріарх-предстоятель Української Греко-Католицької Церкви (2001—2011)

«Танці з зірками-2»: гарячі деньки

Старожили проекту роблять прогнози
23 березня, 2007 - 00:00
ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ І ПОЛІНА КОМІСОВА ПЕРШИМИ ЗАЛИШИЛИ ПРОЕКТ. РУМБА У ЇХНЬОМУ ВИКОНАННІ НЕ СПОДОБАЛАСЬ ТЕЛЕГЛЯДАЧАМ / БАГАТО ХТО ВПЕВНЕНИЙ У ТОМУ, ЩО ЛІЛІЯ ПОДКОПАЄВА ТА СЕРГІЙ КОСТЕЦЬКИЙ ВИРВУТЬСЯ В ТРІЙКУ ЛІДЕРІВ АБО НАВІТЬ СТАНУТЬ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ОЛЕГ СКРИПКА: «ШКОДА ПОНОМАРЬОВА, ШКОДА...»

Паніка від першої появи на паркеті учасників «Танців з зірками-2» пройшла, натомість почався безпощадний відбір: минулої суботи проект каналу «1+1» залишила перша особа — Олександр Пономарьов, а завтра суддівська колегія у вигляді глядацького журі винесе свій вердикт ще одній танцювальній парі. Інтрига починає закручуватися. Зіркам першого проекту вже не потрібно добами пропадати в репетиційних залах, але вони не можуть позбутися відчуття причетності до нового етапу ТВ- змагань. І, звичайно, є найактивнішими глядачами програми.

Анатолій БОРСЮК:

— Мені подобаються всі — і нові учасники, і команда проекту. Під час першого ефіру «Танців-2» я дуже нервував, бо уявляв, який шлях пройшли учасники й що на них ще чекає. Так переживав, що моя дружина не витримала: «Що ти так сіпаєшся?» А я дивлюся на годинник і знаю, що там зараз відбувається, яка божевільня, напруження пристрастей і ніхто не знає, чим усе закінчиться. Змучився, нанервувався не менше, ніж вони. Поки на ефір більше не ходжу, бо з другого туру почалися не дуже радісні події — вибуття учасників. Уже підійду ближче до кінця, коли всі трохи охолонуть. Єдине, коли ми з дружиною сиділи за столиком, усі чекали — хто ж вийде під моїм нещасливим номером «4»? Вийшов Пономарьов. Дружина ще промовила, що не вистачало, щоб він своїй дружині підніс квіти, як я. І треба ж, щоб він зробив те ж саме, що й я!

Я вболіваю за всіх і за кожного. Вони зараз усі ходять парами, що приємно. Мені так хочеться щось сказати їм, чимось допомогти — але чим я можу допомогти? Потрібно просто танцювати до упаду. Серйозно ставитися до танців. І, якщо все закінчилося не так, як планувалося, не брати дуже близько до серця. Головне — отримати такий заряд позитивних емоцій, щоб на все життя вистачило. Але робити це потрібно щосили.

Зрозуміло, що елементу новизни вже немає. Що може дуже допомогти — це якщо вдасться створити спортивну інтригу. SMS-ки поки ще ні за кого не відправляв — у даний момент йде природний відбір. Почну, коли залишаться рівні за силою учасники. Тоді вже буде вирішувати не стільки майстерність, скільки кількість відданих голосів. Дуже танцювальною виглядала Лілія Подкопаєва, потім до неї приєдналася Лобода, гарно показав себе Макс Неліпа, оригінальні речі продемонструвала Сніжана — я навіть кілька разів передивлявся запис, щоб зрозуміти, як її плаття стає білим, але так і не зрозумів. Дуже розраховую на наступні тури, хочеться, щоб всі розкрилися. Якщо пам’ятаєте, Олена Коляденко на початку першого сезону просила, щоб Зеленський показав, чи зможе він виступити в драматичних ролях. І те, що він зміг, розкрило його абсолютно по- іншому. Я зараз чекаю того ж самого від нинішніх учасників. Лілія попросила дозволи використати свої акробатичні елементи. Мені здається, це не дуже перспективний шлях. Якщо комусь вдасться вийти зі свого образу, який приніс йому популярність, і цей новий образ буде не менш успішний — ось це вже буде справжня перемога.

До речі, ми-то пішли спокійно, а суддям знову довелося вийти. Їм також зараз складно — вони в пошуку, їм треба пристосуватися до нового складу, треба оцінювати по- новому, коментувати. Ми, учасники першого сезону, нині зустрічаємося, як кращі друзі, неначе ми пережили дуже класну пригоду — небезпечну, захоплюючу — і всі залишилися живі, не посварилися, не побилися. Я завжди говорю — все повертає тільки перемога. Нам все повернулося, бо проект сподобався глядачам.

Ольга СУМСЬКА:

— На мене «Танці з зірками-2» справили гарне враження. У будь- якому випадку ми заклали підґрунтя для успіху другого проекту. Це радує. Можу зазначити, що всі працюють з одержимістю. Якщо хто говорить, що другий проект гірший, мені здається, це несправедливо. Тільки заздрісники можуть таке говорити. Адже тут беруть участь такі зірки: Іра Білик, Ліля Подкопаєва..! Я в захопленні від номера Сніжани Єгорової, навіть поплакала від її булгаковської Маргарити. По-моєму, учасники доводять наочно, що сіквел виходить ще кращим за першоджерело.

На даний момент можна сказати, що явний лідер — це Подкопаєва. Дивлячись на її ентузіазм, розумієш, що в неї великі перспективи. Це може бути ще одним її зоряним часом. Змагатися з олімпійською чемпіонкою — справа важка. Але можлива. Що й демонструють наші учасники. Та ж Лобода дуже спортивна. Взагалі дуже сильний жіночий склад. А ось у чоловічому рівного Владу Ямі немає. Відрізняється благородством і чутливістю партнер Сніжани Максим — він мені дуже подобається. Вони — дуже гармонійна пара. Мені здається, що цією успішною композицією вона випростала крила. Спершу здавалося, що їй важче за всіх, нині ж це відчуття минуло.

Приємно, що в порівнянні з російською версією, ми довели, що наш проект своєрідний, і ми успішні завдяки саме нашим зіркам. Мені особисто цікавий формат «Зірки під куполом цирку» — я б погодилася в такому взяти участь, мені подобається номер із кіньми.

Олена ШОПТЕНКО:

— Я за всіх дуже хвилююся й хочу, щоб другий сезон був не гіршим за перший. Щоб ніхто не розчарувався ні в танцях, ні в проекті. Щодо якості танців можу сказати, що вони не такі яскраві, бо немає такої інтриги, як була. Або всі звикли до тих, які вже демонструвалися. Але вважаю, що прогрес буде. Більш того, він уже є: другий ефір був кращим за перший. Зрозуміло, що серед потенційних лідерів — Подкопаєва. Було б дивно, якби вона не станцювала. На початковому етапі в неї є все — спортивна підготовка, працьовитість, працездатність, спортивно-бойовий азарт. Чесно кажучи, усі дуже стараються й всі молодці. Поки що не можна говорити про точні висновки. Все може змінитися абсолютно несподівано. Для мене дуже несподівано розкрився Женя Кошовий з «95-го кварталу» — не думала, що він буде танцювати. І дуже вразила Сніжана Єгорова — не стільки щодо танців, скільки щодо чуття танцю.

Світлана ЦИБАНЄВА. Фото надане прес-службою телеканалу «1+1»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ