Почувати себе людиною, почувати себе тим, як ще колись казали, першим творінням Найбільшого Творця, почувати себе свідомим у всіх своїх вчинках та поступованнях — ось основна заповідь людини-европейця.
Улас Самчук, український письменник, журналіст і публіцист, редактор

У Дубаї працює незвичне кафе

У ньому з клієнтами працюють виключно роботи
12 лютого, 2021 - 12:47
ФОТО REUTERS

Клієнти можуть робити замовлення за допомогою роботів німецького виробництва, які готують напої і доставляють їх прямо на столи, ідеться в повідомленні Reuters.

RoboCafe, яке було створено за підтримки урядової ініціативи, існує вже більше двох років, але його запуск було відкладено з березня 2020 року через пандемію. Заклад нарешті відчинився у червні минулого року, коли коронавірусні обмеження в Об’єднаних Арабських Еміратах були послаблені.

До людей у закладі звертаються лише тоді, коли виникають збої або для дезінфекції поверхонь. «Клієнт робить замовлення з екрану, далі все залежить від штучного інтелекту, він готує замовлення за столом і розміщує на невеликому сервісному боті, а сервісний бот доставляє його клієнту»,  — сказав виконавчий директор кафе Рашид Есса Лута. Напої готують роботи німецького виробництва, тоді як повністю автономні боти для доставки розроблені та виготовляються в ОАЕ.

На фото: клієнт бере свій напій, який був приготований роботом у кафе в Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати 7 лютого 2021 року.

Газета: 
Рубрика: