Тільки коли існує об'єднуюча спільна ідея української національної незалежності, можемо говорити про існування української нації
В'ячеслав Липинський, політичний діяч, теоретик українського консерватизму

«Відкрита ніч. Дубль 20»

Як фестиваль короткометражного кіно відкриває нові творчі імена та знайомить глядача по всій країні з кінопошуком початківців
16 червня, 2017 - 09:59

Вночі з 18 на 19 червня о 00.55 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» ітиметься про кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 20». Цей унікальний український кінофесті базово пройде вночі з 24 на 25 червня на Арт-причалі в Києві. Але паралельні покази й трансляції відбудуться на майже 70 екранах по всій Україні.

«Відкрита ніч» є форумом кіно короткометражного. Він покликаний відкривати нові творчі імена та знайомити глядача по всій країні з кінопошуком переважно початківців, хоча й не тільки.

Фестиваль має промовистий девіз: «Ми. Для нас. Про себе». Його батько, надхненник, арт-директор — знакова для новітнього українського кінематографа особа, режисер Михайло Іллєнко, автор таких фільмів, як «Фучжоу» і «ТойХтоПройшовКрізьВогонь»; до речі, саме він очолив минулого квітня новостворену Українську кіноакадемію.

Також прикметно, що фільми з «Відкритої ночі» згодом поїдуть на передову, на Східний фронт. За словами Михайла Іллєнка, підбір стрічок враховуватиме цю «фокус-групу, бо не кожну стрічку можна показувати в бліндажі». І далі: «Фільми не мають бути депресивними. Вони мають нести усмішку та надію. Ми шукаємо героя, навіть якщо це буде дитина».

Також в «Арґументі-Кіно» йтиметься про Тиждень італійського кіно й подаватиметься розгорнута інформація про кінотеатральні новинки. Зокрема про швейцарсько-французьку анімацію для родинного перегляду «Життя Кабачка», канадський драматичний трилер «Жорстокі мрії», американську комедію «Безсоромна мандрівка» та американський фантазійний фільм дії «Трансформери: Останній лицар».

Насамкінець — телеесеї про культовий телесеріал Дейвіда Лінча «Твін Пікс», про кінорежисера Боба Фосі та акторку Френсис Макдорменд.

Володимир ВОЙТЕНКО
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments