Війна - не продовження політики, а поразка політики.
Ганс фон Зект, німецький державний і політичний діяч

«Відкрита ніч. Дубль 20»

Як фестиваль короткометражного кіно відкриває нові творчі імена та знайомить глядача по всій країні з кінопошуком початківців
16 червня, 2017 - 09:59

Вночі з 18 на 19 червня о 00.55 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» ітиметься про кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 20». Цей унікальний український кінофесті базово пройде вночі з 24 на 25 червня на Арт-причалі в Києві. Але паралельні покази й трансляції відбудуться на майже 70 екранах по всій Україні.

«Відкрита ніч» є форумом кіно короткометражного. Він покликаний відкривати нові творчі імена та знайомити глядача по всій країні з кінопошуком переважно початківців, хоча й не тільки.

Фестиваль має промовистий девіз: «Ми. Для нас. Про себе». Його батько, надхненник, арт-директор — знакова для новітнього українського кінематографа особа, режисер Михайло Іллєнко, автор таких фільмів, як «Фучжоу» і «ТойХтоПройшовКрізьВогонь»; до речі, саме він очолив минулого квітня новостворену Українську кіноакадемію.

Також прикметно, що фільми з «Відкритої ночі» згодом поїдуть на передову, на Східний фронт. За словами Михайла Іллєнка, підбір стрічок враховуватиме цю «фокус-групу, бо не кожну стрічку можна показувати в бліндажі». І далі: «Фільми не мають бути депресивними. Вони мають нести усмішку та надію. Ми шукаємо героя, навіть якщо це буде дитина».

Також в «Арґументі-Кіно» йтиметься про Тиждень італійського кіно й подаватиметься розгорнута інформація про кінотеатральні новинки. Зокрема про швейцарсько-французьку анімацію для родинного перегляду «Життя Кабачка», канадський драматичний трилер «Жорстокі мрії», американську комедію «Безсоромна мандрівка» та американський фантазійний фільм дії «Трансформери: Останній лицар».

Насамкінець — телеесеї про культовий телесеріал Дейвіда Лінча «Твін Пікс», про кінорежисера Боба Фосі та акторку Френсис Макдорменд.

Володимир ВОЙТЕНКО
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments