Істина - пробний камінь самої себе та брехні.
Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, науковець, політичний та релігійний мислитель

Подарунок до Саміту Східного партнерства

«Вікіпедія» оголосила конкурс із написання статей про Європейський Союз
31 жовтня, 2013 - 14:34
ФОТО З САЙТА EUROPEAN UNION RESOURCES

В українській «Вікіпедії» триває конкурс із написання і покращання статей про Європейський Союз, оголошений громадською організацією «Вікімедіа Україна». Ціль конкурсу — збагатити уявлення українців у сферах, що стосуються історії, географії, управління (інституції, агенції, право, політика), економіки і фінансів, культури, теорії розвитку Євросоюзу, окремих осіб — діячів ЄС.

У інтелектуальному змаганні можуть взяти участь статті, створені або суттєво поліпшені під час конкурсного місяця. Переможців і призерів поділять на дві номінації. Призові місця і цінні подарунки «за найкращі статті» отримають автори окремих довершених публікацій. У номінації «за найкращий внесок» призові місця і цінні призи дістануться тим, хто зробив найбільший за розміром і якістю внесок.

З часу початку конкурсу вже написано близько 50 нових статей, проте до завершення конкурсу 16 листопада можна включитися в нього і навіть перемогти. «Цей конкурс буде свого роду подарунком від спільноти редакторів Вікіпедії до листопадового саміту Східного партнерства у Вільнюсі», — вважає координатор конкурсу, виконавчий директор «Вікімедіа Україна» Юрій ПЕРОГАНИЧ.

Анна СВЕНТАХ, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments