Єдина ознака, за якою пізнаємо народ, до того ж ознака незамінна й остаточна – єдність мови
Олександр Потебня, видатний український мовознавець, філософ, доктор філології, професор

«Корупція у владі — внутрішній агресор»

29 грудня, 2015 - 14:04
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Наприкінці року за доброю традицією «День» звернувся до своїх авторів, постійних читачів, партнерів та експертів із проханням відповісти на чотири запитання нашої новорічної анкети. Чесні відповіді з одного боку виступають «маркером» того, як країна провела рік, які шанси використала, а які безповоротно втратила. З другого — слугують певним прогнозом очікувань у 2016-му. Переконані, що вам цікаво буде з ними ознайомитися.

1. Чим вам найбільше запам’ятався 2015-й рік? Які події року, що минає, змінили Україну і світ?

2. Чим 2015 рік для вас особисто був особливим?

3. Кого вважаєте героєм і антигероєм року?

4. 2016-го наше видання відзначає 20-річчя свого існування. Ви і «День»: ваша історія.


Валентин НАЛИВАЙЧЕНКО, голова ГО «Антикорупційний рух», екс-керівник СБУ:

1. Наполегливою боротьбою мільйонів українців за визволення всіх, кого вкрав і незаконно ховав у своїх тюрмах російський агресор: Надію Савченко, Олега Сєнцова, Олександра Кольченка, Миколи Карп’юка.  Це те, що запам’яталося цього року. І свободу цих людей ми мусимо виборювати наступного року.

2. У травні-червні остаточно для себе визначив, що корупція у владі — внутрішній агресор. Пішов з влади. Продовжив боротьбу і не зупинюся. Об’їхав всю країну. Маріуполь та Львів, Чернігів та Дніпропетровськ. Уся країна відтепер єдиний рух проти корупції.

3. Антигерой, однозначно — влада, яка маніпулювала і брехала цілий рік. Найбільше особисте враження від незламності та волі двох українок: Надії та Віри Савченко. Вони, а також українські хлопці — захисники, наші волонтери змінили Україну, змінили світ! Ось кому має належати майбутнє України.

4. В грудні цього року в Рівному зустрів кореспондентку, яка працювала на телевізійному каналі. Вона як раз закінчила Літню школу журналістики газети «День». Ця подвижницька діяльність і справді працює. Переконався особисто. Влітку спілкувався зі студентами, а в грудні в мене вже фахово беруть інтерв’ю випускники. Якісна зміна поколінь в українській журналістиці, ось що вразило. І робить це особисто Лариса Івшина та газета «День»!

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ