Фотографія — це медитація в миті
Ернст Хаас, австрійський і американський фотожурналіст

«Герой — пересічний український підприємець, який почав експортувати до Європейського Союзу»

4 січня, 2018 - 13:40

В Україні триває війна на сході, й це є головним викликом для суспільства. На тлі певних позитивних кроків 2017-й запам’ятався, зокрема, «безвізом», частковим покращанням соціально-економічного рівня життя, успіхами на спортивній та культурній аренах; саме антитерористична операція та порушення прав людей в окупованому Криму стали в році, що минає, «маркерами» відчуття того, на яке майбутнє для країни спрямована політична та інтелектуальна еліти.

Традиційно ось уже понад 10 років «День» пропонує нашим читачам разом із нами підбити підсумки року, що минув, і дивитися в наступний. Експерти «Дня» вкотре зробили зріз часу нашого, без сумніву, історичного періоду, в якому українці випробовуються не лише на міцність, а й на спроможність виправдати згадану фразу, що прописана в паспорті держави.

Отже, наприкінці року наші автори, постійні читачі, партнери та експерти відповіли на три запитання, і в такий спосіб сформували «мозаїку» життя країни за 2017-й.

Переконані, вам цікаво буде з ними ознайомитися.

1. Чим рік, що минає, став для вас особливим?

2. Кого вважаєте героєм і антигероєм-2017?

3. 2017-го наша редакція відзначила 15-річчя Бібліотеки «Дня». Яку саме книгу з нашої Бібліотеки Ви б могли відзначити й рекомендувати іншим?


В’ячеслав ГОЛОВЧЕНКО, журналіст:

1. Мені виповнилось 50, а я став ліпше розуміти молодих людей.

2. Герой: пересічний український підприємець, який почав експортувати послуги/товари до Європейського Союзу.

Антигерой — Саакашвілі, який дурить голову «гомо совєтікус» в Україні.

3. «Дві Русі».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments