Три правила досягнення успіху: знати більше, ніж інші; працювати більше, ніж інші; очікувати менше, ніж інші
Вільям Шекспір, англійський драматург Єлизаветинської епохи, актор і поет

200 тисяч реальних читачів віртуального «Дня»

19 лютого, 1999 - 00:00

Ми любимо всіх своїх «старих» абонентів і з нетерпінням чекаємо на нових. Читайте нас, оцінюйте результати нашої праці, використовуйте нашу інформацію на благо собі й нашій країні, котра (ми впевнені!) рано чи пізно розпочне виробляти хороші новини й посяде гідне місце в світовій спільноті.

А ми, в свою чергу, будемо прагнути досягти досконалості — писати ще краще, ще більш оперативно. Ми будемо стежити, щоб наша web-сторінка не відставала від найновіших досягнень Інтернет-технологій.

Ми сподіваємося, що нашу газету читають ті, хто вміє думати, аналізувати, мріяти. Ми запрошуємо до діалогу всіх бажаючих. Чекаємо на ваші листи — «паперові» й електронні.

Нам дуже приємно, що «День» посідає одне з перших місць у рейтингах українських сайтів. На нього посилаються сотні інших web-сторінок, його електронну адресу згадують найбільші іноземні пошукові сервери. Каналами Інтернет нас щодня в середньому відвідує близько 700 чоловік. Бувають більш вдалі дні, коли їхня кількість перевищує 800. На жаль, іноді технічні неполадки, пов’язані з недосконалістю зв’язку, блокують доступ до нашої сторінки. Такі дні нас засмучують, але не позбавляють оптимізму. Ми знаємо, що наші постійні читачі, які розкидані по всьому світу — від Бразилії до Владивостока — дочекаються «сонячної» погоди й зазирнуть знову до нашої сторінки, де на них завжди чекає об’єктивна, оперативна, достовірна інформація наших журналістів.

Дякую всім, хто нас читає!

Лариса ІВШИНА,головний редактор «Дня»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments