Все можна виправдати високою метою — та тільки не порожнечу душі.
Павло Тичина, український поет, перекладач, публіцист, політичний і громадський діяч

Шкільні ЗМI:

місце зустрічі — Миколаїв
19 березня, 2010 - 00:00

Найбільша подія шкільного друку в Україні — XIII Національний конкурс шкільних газет вийшов на фінішну пряму. До закінчення прийому робіт залишилося 13 днів. На даний момент організатори конкурсу отримали майже 2000 шкільних газет, газет професійно-технічних училищ та шкільних телерепортажів. Наше видання вже не перший рік виступає медіа-партнером заходу, заохочуючи на своїх сторінках молодь до розвитку власних талантів, зокрема публіцистичних.

— Молоде покоління майбутніх журналістів мусить вже зараз вчитися орієнтуватися в українському медійному просторі, — вважає президент Національного конкурсу шкільних газет Гліб Головченко. — Саме тому наше завдання — не лише відзначити найкращі газети чи репортажі, а дати можливість майбутнім кореспондентам поспілкуватися з дорослими колегами, обмінятися досвідом. Саме тому вперше пройдуть триденні семінари та майстер-класи для переможців і лауреатів.

— Цього року ми розширили коло учасників — крім учнів шкіл роботи на конкурс можуть подавати і учні професійно-технічних училищ, — розповідає голова Національної спілки журналістів України Ігор Лубченко. — За 13 років існування цього конкурсу він жодного разу не проводився в столиці або в іншому місті — тільки в Миколаєві, де й був заснований. Такі прогресивні речі мають відбуватися не лише в Києві. От як у Бердянську щороку збираються журналісти місцевої преси, в Криму проходить конкурс «Срібне перо», в Чернігові — фестиваль журналістів регіональних ЗМІ «Золотий передзвін Придесення» на День журналіста. Кожному регіону — своя журналістська родзинка, — переконаний заслужений журналіст України пан Лубченко.

Урочиста церемонія нагородження переможців XIII Національного конкурсу шкільних газет пройде 21 травня у Миколаєві.

Людмила ЖУКОВИЧ, «День»
Газета: 

Додати коментар

Фото Капча
Введіть символи з картинки

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ