Безлад не створює порядку. Якщо око зодчого — хаос, будівля буде Вавилонською вежею.
Віктор Гюго, французький письменник

ТIЛЬКИ ФАКТИ

11 лютого, 2010 - 00:00

Українські й польські дослідники та історики представили у Варшаві англомовне видання книги «Голодомор — Великий голод 1932 — 1933 років в Україні». Видання стало черговим витком плідної співпраці між Інститутом національної пам'яті Польщі та СБУ про одну з найтрагічніших сторінок українського народу.

91-річна Ольга Котелко, представниця української діаспори Канади, видатна легкоатлетка і рекордсменка, стане однією із 12 тисяч факелоносців XXI зимових Олімпійських ігор.

В Україні торік значно скоротилася кількість безпритульних дітей. Як повідомляє Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту, вдалося зберегти позитивну тенденцію до зменшення кількості дітей, виявлених під час рейдів «Діти вулиці»: зі 42 тисяч у 2005 році до 23 тисяч у 2009 році. Це на 25% менше, ніж у 2008 році, й практично на 50% менше у порівнянні з 2005 роком.

Верховна Рада України утвердила законопроект «Про забезпечення громадян доступним житлом».

Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту надало статус «національної» Федерації бейсболу та софтболу України, а також визнала сім нових видів спорту в Україні: український рукопаш «Спас», міні-гольф, хортінг, стрільба з блочного лука, аквабайк, стрибки на акробатичній доріжці та спортинг.

Південно-Західна залізниця відкрила у приміщенні Центрального залізничного вокзалу станції «Київ-Пасажирський» кімнату прийому «експрес-передач» та багажу, повідомили у Держадміністрації залізничного транспорту. Працівники вокзалу прийматимуть речі пасажирів для перевезення залізницею цілодобово за наявності проїзного документа.

Кабінет Міністрів ухвалив Концепцію державної цільової науково-технічної програми проведення досліджень в Антарктиці на 2011 — 2020 роки.
Газета: