Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Віктор Янукович: «Майбутнє держави буде пов’язане з настроєм жінок»

7 березня, 2012 - 00:00
ФОТО МИХАЙЛА МАРКIВА

Учора Президент Віктор Янукович привітав видатних жінок з 8 Березня. «У моєму житті, в моїй долі також велику роль відігравали жінки. Мене виховувала бабуся, яку я добре пам’ятаю. Переконаний — немає такої людини, яка б не пам’ятала свою матір. А жінка — це передусім матір», — зазначив Янукович.

Окрім того, Віктор Федорович розповів, що привітає свою першу вчительку Ганну Дмитрівну Зогонову з Міжнародним жіночим днем. І додав, що відвідує її, коли має змогу.

«Ми, чоловіки, завжди пишаємося тим, що живемо в Україні, де є такі вродливі, цікаві, розумні жінки. І я сьогодні хотів би сказати, що ваша активна життєва позиція, вона викликає такі незворотні емоції у чоловіків і, безумовно, у дітей», — сказав Президент.

 

Інф. «Дня»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ