Кожен народ пізнається за його богами та символами.
Лев Силенко, український мислитель, філософ, історик, письменник, номінант на Нобелівську премію

Замах на журналліста

27 грудня, 1997 - 00:00

Невідомий чоловік біля під'їзду будинку, де живе редактор, виплеснув йому в обличчя кислоту. Кислота пошкодила щоку і частину шиї, спричинивши опіки другого ступеня. Злочинець, молода людина міцної статури, втік із місця злочину.

Мер Дніпропетровська заявив, що розслідуванням інциденту займаються найкращі сили міської міліції. Під охорону взято про всяк випадок і заступника редактора "Нашого міста" Вадима Климентьєва, який за сумісництвом працює у прес-службі голови облдержадміністрації Віктора Забари. Сам Кравчук, сказав мер, перебуває вдома, і "йому потрібен час, щоб пережити нервовий стрес".

Від версій і коментарів події, що трапилась, міська влада і міліція ухиляються. Проте не можна не помітити однієї обставини. Останнім часом газета "Наше місто" стала друкованою трибуною облдержадміністрації і її голови Віктора Забари. У зв'язку із цим у пресі Дніпропетровської облради регулярно з'являлися критичні матеріали на адресу не тільки "Нашого міста", але і її керівників - Миколи Кравчука та Вадима Климентьєва. Наскільки газетна сварка, за якою стоять дві гілки влади, пов'язана з тим, що трапилось, поки що невідомо.

Дніпропетровськ

Газета: 

Додати коментар

Фото Капча
Введіть символи з картинки

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ