Війна - не продовження політики, а поразка політики.
Ганс фон Зект, німецький державний і політичний діяч

«Блакитний тризуб-2017»

На професійність перевіряє полігон
16 червня, 2017 - 12:07
ФОТО НАДАНО МІНІСТЕРСТВОМ ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У рамках практичної фази командно-штабних навчань «Блакитний тризуб-2017», на одному із загальновійськових полігонів особовий склад повітряного командування «Південь» Повітряних Сил ЗС України продовжує відпрацьовувати покладені завдань на визначених пунктах управління, здійснюючи керівництво підпорядкованим складом військових частин та підрозділів, який залучається до навчань, повідомляє прес-центр повітряного командування «Південь».

Перевірку готовності повітряного командування до проведення навчань було здійснено особисто командувачем Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковником Сергієм Дроздовим. Зокрема було перевірено якість елементів маскування та інженерного обладнання позицій, рівень готовності офіцерів управлінської ланки до прийняття рішень з урахуванням швидкоплинних змін обстановки навчань.

У подальшому, за легендою навчань, протягом доби умовний противник наносив авіаційні удари по пунктам управління механізованих військових частин та підрозділів, а також підрозділів протиповітряної оборони. У відповідь, чергові бойові обслуги підрозділів зенітних ракетних військ успішно провели роботу по відбиттю цього авіаційного удару, попередньо розгорнувшись у визначених районах бойового призначення. Слід зазначити, що переважна більшість офіцерів, які виконують завдання — це досвідчені фахівці на рахунку яких досвід ведення бойових дій в районі АТО та участь у проведенні командно-штабних навчань різного рівня.

Підготував Іван КАПСАМУН, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments