Віднайшовши героїчний життєвий ідеал, нація не боїться вже ніяких фізичних ударів
Олег Ольжич, український поет, політичний діяч, археолог, очолював культурно-освітню референтуру ПУН (1937)

«Це питання державної ваги»

Петро ПОРОШЕНКО підтримав створення Фонду для реалізації проекту спорудження Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні
16 лютого, 2017 - 19:58
ФОТО МИХАЙЛА МАРКІВА

Президент Петро Порошенко наголошує, що у національній пам’яті мають бути збережені події Революції Гідності, які нагадуватимуть прийдешнім поколінням про ціну здобутої для них свободи, повідомляє сайт Глави держави.

«Тому увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та подій Революції Гідності — це питання державної ваги. Спорудження Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні як місця національної пам’яті — це наше з вами всенародне завдання», — сказав Петро Порошенко на церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Глава держави зауважив, що минулого року висловив спільне переконання, що меморіальний комплекс має бути розташований тільки за адресою: алея Героїв Небесної Сотні. «Я в цьому абсолютно переконаний», — додав він.

«Фактично місце, на якому ми зараз знаходимось, уже стало святим для кожного українця без виключення. Воно перетворилося на місце справжнього паломництва», — зазначив Петро Порошенко.

Водночас, Президент наголосив, що мусив втручатися у хитросплетіння земних законів для того, щоб «розрубати гордіїв вузол, який заводив у глухий кут суперечки щодо власності на цю ділянку».

Глава держави подякував депутатам Київради і міському Голові Києва Віталію Кличку, які вже прийняли важливе рішення, що нарешті дає початок спорудженню цього Меморіального комплексу.

«Нарешті, питання вибору найкращого проекту і будівництва Меморіалу переходить у дуже практичну площину. Надалі нам необхідне об’єднання зусиль всіх — суспільства і влади для якнайшвидшого проведення міжнародного конкурсу, розробки проекту та початку й завершення будівництва», — зазначив Петро Порошенко.

Іван КАПСАМУН, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments