Вигідна імперії політика повного "єдінообразія" не може мати нічого спільного з мовною політикою унітарної національної держави
Ігор Калинець український поет, прозаїк, дисидент, політв'язень

«Доведеться повертати Крим Україні»

У Москві активісти російської ініціативної групи «Стратегия-18» провели низку одиночних пікетів за деокупацію Криму
19 серпня, 2019 - 19:15
ФОТО З ФЕЙСБУК-СТОРІНКИ «СТРАТЕГИЯ 18»

Також активісти вимагали звільнення українських моряків, в’язнів зі «списку Сенцова» і виступили на підтримку кримських татар. Про це «Крим.Реалії» розповіла учасниця ініціативи, російська активістка Віра Лаврешина.

«Не втрачаємо надії налагодити діалог із жителями столиці про неминуче повернення Криму. Принаймні припинили кидатися з кулаками, дізнавшись від нас, що доведеться повертати Крим Україні, згідно з законом, і, що важливо, кримським татарам. Необхідна кримськотатарська автономія, аби зберегти цей самобутній і мужній народ. Ми продовжуємо флешмоб за тяжкохворих Едема Бекірова, Павла Гриба, за звільнення українських моряків і в’язнів «списку Сенцова». Поки не доб’ємося своєї мети. Слава Україні! Ми віримо в перемогу», — говорить Лаврешина.

Російські активісти із Санкт-Петербурга та Москви об’єдналися в безстрокову акцію під назвою «Стратегия-18» на честь дня депортації кримських татар 18 травня 1944 року. Щомісячно 18 числа активісти виходять на вулиці міста з метою розповісти про ситуацію в анексованому Криму, інформувати російське суспільство про факти порушення прав і свобод людини.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ