У державців немає місця для філософії.
Томас Мор, англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер, Святий Римо-католицької церкви

«Головним є згуртованість колективу»

В Національного університету оборони України близько 400 студентів з 48 цивільних вишів країни пройшли комплексні практичні заняття
19 липня, 2018 - 12:38
ФОТО НАДАНО МІНОБОРОНИ УКРАЇНИ

На факультеті підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського завершено комплексні практичні заняття з громадянами України, які навчаються на першому курсі за Програмою підготовки офіцерів запасу, йдеться на сайті Міноборони. Заняття було організовано на базі навчального закладу та навчального центру університету, розташованого на території одного з військових полігонів.

Студенти вдосконалювали теоретичні знання та практичні навички з курсу первинної військово-професійної підготовки. Керівники занять особливу увагу звертали на дотримання заходів безпеки та психологічну підготовку тих хто навчається, добиваючись правильного виконання прийомів та швидкості їх виконання.

«При виконанні завдання головним є згуртованість колективу. Екіпаж, відділення, взвод об’єднує людей в одне ціле, вони разом виконують завдання, вболіваючи один за одного і зберігаючи один одного», — зауважив начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко під час практичних занять на військовому полігоні.

Важливим елементом цих занять було вивчення та опановування студентами факультету підготовки офіцерів запасу університету досвіду бойових дій підрозділів та військових частин Збройних сил України.

Також навчальний збір з громадянами України, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу триває в Національній академії сухопутних військ.

Військовий вишкіл студентів відбувається на реальних зразках озброєння та військової техніки й тренажерах, на сучасних об’єктах навчально-матеріальної бази у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки військового вишу. На полігоні юнаки та дівчата виконують вправи стрільб зі штатного озброєння бойових машин, стрілецької зброї, відшліфовують на практиці теоретичні знання з тактики, інженерної підготовки, захисту від зброї масового ураження та інших військових дисциплін, долають перешкоди навчально-тренувального комплексу.

Іван КАПСАМУН, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments