Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Малайзія запропонувала Україні спільне виробництво зброї

Це відбулося під час міжнародної виставки «DSA 2016», на якій було представлено продукцію «Укроборонпрому»
21 квітня, 2016 - 11:05
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Заступник міністра оборони Малайзії Мохд Джохарі Бахарум відзначив високі тактико-технічні характеристики українського озброєння і військової техніки та запропонував «Укроборонпрому» співпрацювати в галузях виробництва бронетехніки і протитанкового озброєння. Крім того, командувач військово-морських сил Малайзії Адмірал Тан Срі Абдул Азіз Бін Хаджі Джафар у ході зустрічі з гендиректором «Укроборонпрому» Романом Романовим запропонував концерну спільне проектування патрульних катерів і їхнє подальше спільне виробництво на одному із суднобудівних підприємств Малайзії. Як повідомляє прес-служба українського державного концерну, на стенді «Укроборонпрому» представлені макети авіаційних ракет, нових зразків бронетанкової техніки та легендарної БМ «Оплот», системи оптико-електронного придушення «Адрос», автоматичних гармат та мінометів.

Дмитро КРИВЦУН, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ