Поставте собі питання: що про вас одного дня скаже історія?
Йосип Сліпий, первоієрарх Української Греко-Католицької Церкви, верховний архієпископ Львівський і митрополит Галицький, кардинал, визначний церковний і науковий діяч

Офшор. Нова реакція Порошенка

«Це була прозора процедура відокремлення бізнесу від українського Президента аби уникнути політичного впливу», — глава держави
7 квітня, 2016 - 10:58
ФОТО МИХАЙЛА ПАЛІНЧАК

Учора глава держави пояснив журналістам як проходить процес передачі управління його бізнесу довіреній компанії, повідомляє сайт Президента. «Після того, як я став Президентом, я одразу заявив, що довіряю свій бізнес найбільшому інвестиційному банку — Rothschild Group», — заявив Порошенко у Національному прес-клубі Японії під час офіційного візиту до цієї країни.

Водночас, Президент пояснив, що для того аби відкрити можливість передачі українських активів цій компанії, було підготовлено спеціальну структуру, «в яку було трансформовано всі активи і вони погодились ними управляти». «Таким чином, ми змогли відокремити їх на час, коли я перебуватиму на посаді Президента», — підкреслив глава держави. «Це був дуже прозорий процес, це нормальна практика. Це була повністю публічна дія. Я зробив це не для мінімізації податків», — заявив Петро Порошенко.

«Це була прозора процедура відділення бізнесу від українського Президента аби уникнути політичного впливу. Я думаю, що це основна відмінність від інших політичних діячів «панамського списку», — підкреслив Петро Порошенко.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments