Мова — це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма нашого організовування. Мова — душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб…
Іван Огієнко, український вчений, митрополит, політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Пріоритет — залучення інвестицій...

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера
7 листопада, 2019 - 10:17
ФОТО НАДАНО ОФІСОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Під час робочої поїздки на Харківщину глава держави вручив Олексію Кучеру службове посвідчення та представив його громаді краю, йдеться на сайті Президента. «Вітаю вас. Поки що вітаю, а за результатами — побачимо», — сказав Президент.

На цій посаді Кучер змінив Юлію Світличну.

Новий голова Харківської ОДА подякував Володимиру Зеленському за довіру. Олексій Кучер зазначив, що пріоритетом його роботи буде залучення інвестицій, розв’язання екологічних проблем, а також боротьба з корупцією.

Довідка. Олексій Кучер народився 1985 року. Закінчив Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. У 2011 році отримав адвокатську ліцензію. Викладач Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України. 2019-го на позачергових виборах до Верховної Ради був обраний народним депутатом України.

Газета: 
Рубрика: