Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

«Прямою наводкою»

На Чернігівщині тривають тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів реактивної артилерії
13 червня, 2019 - 11:07
ФОТО НАДАНО ПРЕС-СЛУЖБОЮ МО УКРАЇНИ

На Гончарівському полігоні тривають тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів реактивної артилерії оперативного командування «Північ», ідеться на сайті Міноборони.

Гармаші тренують навички ведення бою і маскування позицій в умовах максимально наближених до бойових. Зокрема, було відпрацьовано дії пунктів управління реактивного артилерійського дивізіону з виходом підрозділів на вогневі позиції та здійсненням наведення на ціль. Крім класичних ситуацій, реактивникам ставили і дещо неочікувані для них завдання.

«Зараз ми знищували радіолокаційну станцію противника «прямою наводкою». Таке завдання, саме прямим наведенням, наш дивізіон виконував уперше, в основному ми ведемо вогонь із закритих вогневих позицій. Таку тактику враження противника з БМ-21 «Град» артилеристи-реактивники застосовують при раптовому виявленні цілей», — розповів тимчасово виконуючий обов’язки командира реактивного артилерійського дивізіону Юрій Пилипенко.

Підготував Іван КАПСАМУН, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ