Знати – це усвідомлювати, що ви нічого не знаєте. У цьому є сенс істинного знання
Сократ, давньогрецький філософ, один із засновників Західної філософії

«Ризик популізму існує»

У Києві 11 вересня розпочав роботу форум «Повна мобілізація: спільний план дій» за участю голови парламенту Андрія Парубія та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана
12 вересня, 2018 - 10:51
ФОТО ВЛАДИСЛАВА МУСІЄНКА

Організатором заходу виступив Реанімаційний пакет реформ (ukrinform.ua). Метою заходу є визначення спільного плану дій для громадськості, уряду, парламенту та бізнесу на наступний рік роботи Верховної Ради. «Наступного року в Україні відбудуться і президентські, і парламентські вибори, а отже, інформаційний простір, імовірно, наповниться політичними гаслами та популістськими обіцянками. Щоб вкрай важливі реформаторські зміни не загубилися в потоці передвиборчих кампаній, необхідно вже зараз зафіксувати ключові пріоритети на найближчий рік та об’єднатися заради їх виконання», — пояснили організатори.

Під час зустрічі спікер парламенту Андрій Парубій наголосив, що частина інформаційного поля України є окупованою. «Ми сьогодні маємо визнати, що частина інформаційного поля України є окупованою. Так само, як є окупованою частина нашої території». Парубій додав, що «фактично кореспондентські пункти російських видань, які діють в Україні, — це теж є питанням загальної загрози, загальної безпеки в широкому розумінні» (unian.ua).

В свою чергу глава уряду Володимир Гройсман наголосив, що вибори, без сумніву, матимуть вплив на якість рішень, які будуть пропонуватися в найближчі місяці. І ризик популізму задля дестабілізації ситуації в країні — присутній. Саме тому ключове завдання уряду, парламенту і громадськості — в діалозі забезпечити стабільність і подальше економічне зростання.

Підготував Іван КАПСАМУН, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments