Тепер кожен українець повинен, лягаючи, в голову класти мішок думок про Україну, повинен покриватися думками про Україну і вставати разом з сонцем з клопотами про Україну.
Микола Куліш, український драматург, режисер, педагог, представник Розстріляного Відродження

Що думають про другого президента читачі «Дня»

8 серпня, 2018 - 19:38
ФОТО РЕЙТЕР

Напередодні 80-річчя другого президента Леоніда Кучми, ми розмістили на сайті «Дня» опитування, в якому запитали наших читачів: «Як українці повинні ставитися до цієї дати другого президента?». На момент підготовки номера результати були наступними:

•  Вітати з Днем народження — 18%;

•  Ігнорувати, не заслужив — 4%;

•  Винести уроки і не голосувати за кучмістів — 12%;

•  Він взагалі має бути за ґратами — 34%;

•  Треба ламати традицію чиношанування — 16%;

•  Мені байдуже — 15%.

Хто ще не проголосував запрошуємо проголосувати на сайті «Дня», або на нашій сторінці у «Фейсбуці». Але попередні результати вже говорять самі за себе. Попри величезні зусилля (політичні, фінансові, медійні...) родини Кучми — Пінчука з відбілення іміджу другого президента за допомогою замовних книжок, фільмів, статей, організації всіляких програм і заходів на кшталт «Завтра.UA», «Нові лідери» чи YES, роздачі подарунків, наприклад фортепіано школам, українці орієнтуються в ситуації. Хоча дезорієнтованих, звичайно, вистачає. Тобто людей, зокрема політиків, які є частиною системи. Системи, яку створив Кучма і яка досі існує в Україні. Як це було?

Читайте в п’ятничному номері «Дня»

 

Іван КАПСАМУН, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments