Це ж велика дурість — хотіти говорити, а не хотіти бути зрозумілим.
Феофан (Єлеазар) Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

«У вас є всі інструменти, щоб бути успішними»

Президент Петро Порошенко під час урочистої церемонії, присвяченій складанню присяги суддями Вищого антикорупційного суду
12 квітня, 2019 - 12:19
ФОТО МИКОЛИ ЛАЗАРЕНКА

11 квітня судді Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду склали присягу на урочистій церемонії за участі Президента України Петра Порошенка. Текст присяги судді зачитав суддя Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду Сергій Боднар.

Під час виступу Петро Порошенко зокрема заявив: «Довгоочікувана для нашої країни подія. Довгі три роки ми йшли до цього дня... Сьогодні ми нарешті бачимо результат цієї співпраці — 38 нових суддів приступають до виконання обов’язків у абсолютно новому суді. В світі є різні приклади роботи антикорупційних судів — більш ефективні, менш ефективні. У вас є всі важелі та інструменти, щоб бути успішними, — бо судовою реформою вперше в історії України вам надана незалежність від законодавчої та виконавчої гілок влади, до речі, і від Президента також — повна незалежність. Адже моя роль завершується тепер і зараз, під час вашої присяги. ...Знаю, що для суду вже виділені відповідні приміщення. Суд ще не створений, але ми не маємо витрачати жодної години щодо якнайскорішого початку роботи цього суду. Зроблені кроки по їх оснащенню. І я, як Президент, український парламент, український уряд, найголовніше — український народ чекаємо на початок вашої роботи» (president.gov.ua).

Іван КАПСАМУН, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ