Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

«Усвідомити свій професійний вибір»

Курсанти-першокурсники Військової академії (Одеса) пройшли перші польові випробування
22 серпня, 2017 - 10:47
ФОТО НАДАНО МІНОБОРОНИ УКРАЇНИ

Понад 200 першокурсників, зарахованих до Військової академії (м. Одеса) за результатами ЗНО, іспитів з фізичної підготовки та психологічного відбору, стали учасниками 15-денного польового виходу, який відбувся на базі навчального центру військового закладу. Про це повідомляє сайт Міноборони.

Вже на першому тижні польових випробувань першокурсники виконали марш-кидок, попрактикуватися в орієнтуванні на місцевості, відпрацювати тактичні прийоми ведення бою та виконати початкові вправи навчальних стрільб з автомата і гранатомета.

Кульмінацією табірного збору курсантів стала «обкатка танком» з метанням гранат, смуга перешкод, а також практичні заняття з рукопашного бою і захист від впливу хімічної і бактеріологічної зброї.

До занять з першокурсниками були залучені офіцери-викладачі та курсанти старшокурсники академії, які проводили практичні тренування як інструктори.

Вже 26 серпня, після завершення польових навчань, першокурсники складатимуть військову присягу на вірність Українському народу.

За словами начальника табірного збору полковника Роланда Геворгяна, проведений на полігоні навчально-тренувальний захід став першим серйозним випробуванням для юнаків.

«Польовий вихід допоміг їм здружитися і стати одним колективом, а головне — усвідомити свій професійний вибір», — наголосив офіцер.

Підготував Іван КАПСАМУН, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ