Найрідкісніша мужність - це мужність думки
Анатоль Франс - французький прозаїк, літературний критик

В Україні вдруге відзначили День добровольця

«Під час мобілізації понад 40 000 громадян виявили бажання служити у ЗСУ», — Віктор МУЖЕНКО
15 березня, 2019 - 11:29
23 ЧЕРВНЯ 2014 Р. ПРОВОДИ БАТАЛЬЙОНУ «АЗОВ» / ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Дата 14 березня була встановлена Верховної Радою 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. А також для сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Як відомо, 14 березня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Батальйон на початку квітня 2014 р. передислокувався на Дніпропетровщину і отримав назву «Дніпро-2». Особливо в перші дні агресії Росії проти України, добровольці відіграли велику роль у стримуванні так званої «русской весны». 

«Під час мобілізації понад 40 000 громадян добровільно виявили бажання служити у Збройних силах України, — пише у себе в ФБ начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко. — В період з 2014 до 2018 року майже 170 000 чоловік добровільно заключили контракти зі Збройними силами. Люди, які завжди готові боронити Україну від російської агресії є найважливішою гарантією захисту її незалежності. З Днем українського добровольця, побратими!».

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

comments powered by HyperComments