Україна в тій чи іншій формі буде. Не змусиш ріку текти назад, так само і з народом, його не змусиш зректися ідеалів
Павло Скоропадський,Гетьман Української Держави, український державний, політичний і громадський діяч

Завдання виконано, але тренування не закінчуються

На полігоні ООС відбулися навчання з бойовою стрільбою
28 серпня, 2018 - 16:03
ФОТО НАДАНО МІНІСТЕРСТВОМ ОБОРОНИ УКРАЇНИ

На одному з полігонів оперативно-тактичного угруповання «Північ», що входить до складу Об’єднаних сил, відбулися тактико-спеціальні навчання з бойовою стрільбою. За задумом тактико-спеціальних навчань, підрозділи ООС відпрацювали елементи оборонного бою за передові позиції, знищення противника та управління резервами. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

За словами командира підрозділу, завдання, яке ставилось перед особовим складом, було виконано, але тренування на цьому не закінчуються. Кожного разу під час відпрацювання вправ нарощується складність завдань та підвищується динамічна напруга на умовному «полі бою».

— Підготовка в польових умовах повинна бути складнішою за реальні обставини. Якщо дії кожного військовослужбовця відпрацьовані до автоматизму, то боєць в реальному бою не розгубиться після першого «прильоту», а буде виконувати завдання і знищувати ворога, — зазначив офіцер.

Хід проведення навчання особисто оцінював командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За результатами навчання військовослужбовці, які показали найвищі результати з ураження умовного противника, були нагороджені цінними подарунками та почесними грамотами від командувача об’єднаних сил.

Варто зазначити, що такі навчання та тренування з бойовою стрільбою проводяться постійно і є невід’ємною частиною підготовки підрозділів усіх родів військ.

Підготував Валентин ТОРБА, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments